Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hétvégére,...

Ki nem várja hétvégére, élmény megosztás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 100. Ilyen kérdés de nem érdekel:)

8 honapja próbálkozunk párommal eddig ez a hónap a legbiztatobb.

Ha minden igaz pénteken kellene megjonnie. Ciklus közepén volt hasszurkám még egyszer kiugrott a hőm, ovu teszt nem volt képben.

Vasárnap mind2 mellbimbóm égett mintha paprikával mentem volna be, majd tegnap reggel volt egy barna verzesem ez a ciklus 24. Napján volt, csak reggel egy törlés erejéig és el is múlt, először azt hittem megjött elszomorodtam de 24 órája semmi. A hőm továbbra is 36.5 (nálam ez már magas 36 alatti az átlagok).


Arról kérnék tanácsot hogy az normális e, hogy tegnap egész nap fokozott érzékenység volt alhasi tajekon, szúrások görcs, feszítő érzés mintha egy focilabda lett volna benn, ez ma reggelre elmúlt egy egy mozdulatra érzékeny még.


Ebben a hónapban nem bíztuk már az anya természetre potoltam pár dolgot ami segíthet.


Nem vagyok ragorcsolve, minden hónap új lehetőség csak hát a tegnapi barna vér után nagyon bízom a legjobbaknak. :)


Tapasztalt mostanában valaki hasonlókat? Esetleg régebben mi lett a vége?


Köszönöm a válaszokat:)


2016. ápr. 19. 05:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én jövő héten nem várom, de jelenleg nagyon puffadok, alhasam feszül, mintha felfújták volna. Egész nap tudnék aludni.

Tegnap kezdődött ez az alhasi fájdalom és puffadás, előtte meg nagyon szúrt jobb oldalt, ennyire sose szokott fájni.

Reménykedjünk együtt :)


Mi 9 hónapja próbálkozunk egyébként, de ebből ez és az előző hónap ért csak valamit, mert előtte nem volt ovum. Clostyt kaptam. Most volt, nekem már ez is nagy boldogság :)

2016. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én már nagyon várom hétvégét, hogy megtudjam! Csak nem tudom mikor teszteljek, a beágyazódás vérzés az elején van? Mármint 5 nap mig beágyazódik az elején vérzik vagy a végén? Nem tudom.. :D most 2 naponta csinálok tesztet. Első hónap nekem is, hogy van remény :) (tüneteket nézve)
2016. ápr. 19. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen reggel teszteljél, és szerintem csak a nem várt napján. Addig próbálj lazítani, sétálni, menj el vásárolni, tereld el a gondolataidat
2016. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt h reggel tudom, sajnos ennyi idő után elvárná az ember h türelmesen várja a napot, de annál nehezebb :D
2016. ápr. 19. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!