Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megebredek a szokasostol...

Ha megebredek a szokasostol korabban, akkor melyik homerseklet szamit? A korabbi, vagy a szokasos idoben mert?

Figyelt kérdés

6-6:30 kozott szoktam ebredni es merni.

Ma 3:45 korul megebredtem, megmertem, 36,3 volt, de lattam hogy meg koran van, igy visszaaludtam. 6:30-kor ujra mertem es mar 36,8 volt.


Maskor ez nem szamitana, most azert idegesit, mert elvileg epp tegnap volt peteeresem, tegnap esett le a hom az alaprol, maskor ilyenkor szokott sokat emelkedni. Ha a korabban mertet irom be, akkor nem ugrott fel a homersekletem, ha a normalis idoben mertet nezem, akkor felment.


Vagy hagyjam a mait es majd kovetkezo napokban kiderul, megvolt-e rendesen a peteeresem?


2016. ápr. 19. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem álltál fel, hanem egyből aludtál tovább én a későbbit nézném.
2016. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha csak kb 1-1,5 órával előtt ébredek, akkor azt írom be. ha korábban, akkor még egy pisilés is simán belefér, visszaalszok, és a rendes ébredéskorit írom.
2016. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Vegul a kesobbit irtam be, amit a szokasos idoben mertem.
2016. ápr. 20. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!