Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet enyii év után sikerült...

Lehet enyii év után sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés

Április elsején jött meg a menstruációm, de már 9- én éreztem a szurkálodást sűrűn is együtt voltunk a férjemel, aztán szépen felment a hőm ovuláció után azóta is 35.8

36.fok, ami eddig sosem volt.

Volt olyan itt valakinek hogy ez volt az első jel hogy ovuláció után felment a hő és baba lett??


2016. ápr. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem jel, hogy ovuláció után tartósan felmegy a hő, az csak azt jelzi, hogy volt ovu ez a normál működés része. Az jelezhet terhességet, ha repedés után 14 napon túl is fennmarad. Muti a görbédet!
2016. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy írtál a kérdésemre.

Eddig is volt ovulációm de sosem ment fel a hőm. Követték ultrahangon is a peteérést, tudom nem szabad bele élni magam de ez nagyon fura. Görbét sajnos nem tudom belinkelni :-o

Olyan jó lenne már kettő és fél éve várjuk a babát.

2016. ápr. 19. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ellenőrizték utána, hogy megrepedt-e a tüsző ahogy kell vagy csak a peteérést nézték? Mert az, hogy nem szokott felmenni a hőd azt jelzi mintha nem repednének jól (van rá injekció ha kell). Pajzsmirigyet nézettél már? Elég alacsony a hőd. Ezek mind segíthetnek hogy ennyi idő után sikeresek legyetek! Szurkolok!
2016. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt nem ellenőrizte az orvos hogy meg is repedt csak hogy hány mm és mikor húzunk bele,.... A pajzsmirigyem jó.

Már azon gondolkodtam a férjemmel hogy orvost váltunk.

2016. ápr. 19. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezt említsd meg neki, hátha ezzel meg lenne a megoldás. Az én orvosom ezt gyakran emlegeti.
2016. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!