Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos vérzés után...

Beágyazódásos vérzés után mikor lehet tesztelni?

Figyelt kérdés

Ugye 28 napos ciklus esetén a tankönyv szerint 21. napra irják a beágyazódásos tüneteket, ezzel együtt a vérzést is ahogy olvasgattam.

Nekem a 24. napon barna vér volt de nem sokáig csak reggel, utána egész nap feszítő érzés és görcs.

Kérdésem a beágyazódás kezdetén vérzik? vagy közben, a végén?

Múlthavi ciklusom 24 napos volt elötte a 28 átlag megvolt.

Ha 28 napot nézem péntek körül kéne megjönnie, előtte nem érdemes mi? (a csalódástól félek természetesen de annyira izgulok:D)


2016. ápr. 19. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

3-4 nap elvileg.

A beágyazódás végén szokott lenni. Nekem rózsaszín volt. Teszteltem én a 4. napon reggel, halvány pozitív volt. Akkor volt még 2 napom nemvártig.

Úgyhogy szerintem megpróbálhatod csütörtökön, ha nem félsz egy esetleges negatív teszttől.

2016. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) az a baj, hogy kevés tesztem maradt és félek, hogy korán "lövöm" el :)

Bár nem ezen múlik köszi még1x :)

2016. ápr. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!