Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letezne 14. Dpon beagyazodasos...

Letezne 14. Dpon beagyazodasos verzes, ha nem volt kesoi peteeres es a 13. dpon negativ a teszt?

Figyelt kérdés
28 napos, eleg pontos ciklusom van, ma vagyok a 15.dpon, es csak a gorcsolgetes van meg, mensi sehol, tegnap 1-2 cseppet barnaztam/picit piros is volt, azota semmi, ilyen gorcsoknel mar omleni szokott belolem a ver, mi lehet a baj? :(
2015. dec. 4. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

14. dpon ez inkább menzesz előjel.

Beágyazódás akkor lehetne, ha később volt péd. De akkor ez nem 14. dpo ha későbbi a peteérés.

2015. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teszt nincs???
2015. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 13.dpon elottem az egyetlen tesztet... Bar kinai volt azt se tudtam elolvasni, h milyen erzekenysegu, mert csak kriszkrakszok voltak rajta, este megyunk nnagybevasarlasra, ha addig nem jon meg veszek a T...oba... Tudom, h igy nehez megmondani mi lehet...
2015. dec. 4. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A kinai teszt piros feher csomagolasu volt? Semmit sem er. Konkretan 5 pozi tesztem volt belole,5 meg nega. Reklamaltam,visszautaltak a penzt. Azt irtak sajnos hibasak,majd kijavitjak.. nah jahh. Soha tobbe nem sajnalom tesztre a penzt.
2015. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az a tezat volt!
2015. dec. 4. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Annak akkor sem szabad hinni ha pozitiv :( egyebkent nagyon jol tudjak h hibas. Ezert aruljak ilyen olcson. Asszem 20 db most 450 ft. Sajnalom. Dobd ki az osszeset :(
2015. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!