Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajt jelenthet az ha a luteáli...

Bajt jelenthet az ha a luteális szakaszom nem 14 nap hanem rövidebb? Részletek lent

Figyelt kérdés

Január óta mérem a hőmet.Nem bántam meg hogy elkezdtem vezetni mert szépen kiigazodok rajta. Látom mikor leesik a hőm és utána fel megy.Tényleg akkor van ovum mikor a gép is húzza mert előtte nagyon fáj mindig hasam még menni sem bírok.Csak ekkor fáj.

Azt nem értem,hogy eddig csak 1 hóban volt 14 nap.Előző hóban 12 nap volt most meg 10. dpo-on vagyok és már volt pár csepp vér a papíron. Eddig évekig 28 napos volt,de 5-6 hónapja átállt 25-26 napra! Ha ezt nézem akkor pont meg kell jönni-e de az ovumhoz így nem igazodik.Nagyon szeretném beágyazódásnak hinni de minden mensi tünetem meg van amiből tudom,hogy meg fog jönni!

Normális hogy így ingadozik?Tudnátok nekem segíteni?


2016. ápr. 19. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet progeszteronhiány is. Szerintem vidd a görbéidet egy dokihoz, hátha ír fel progit. Mióta próbálkoztok?
2016. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!November óta próbálkozunk.Házi orvos is fel írja vagy csak nődoki?
2016. ápr. 19. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is progihiány lesz, nőgyógyászhoz kérj időpontot és Ő megmondja, hogy mi a teendő. Nekem a barátcserje kitolta a luteális szakaszomat, és babás is maradtam a kúra után. :)
2016. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És elég lenne a tea vagy a kapszulát szedjem inkább? Ha ilyen a luteálisom nem is fog összejönni a baba?
2016. ápr. 19. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 10-11 nap volt mindig is, 8 hónap alatt sikerült a baba.

22hkm

2016. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!