Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hanyadik dpo-n van ma? Én...

Ki hanyadik dpo-n van ma? Én a 8. -on. Nagyon izgulok. Ti éreztek már valamit? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 11:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mi második babát szeretnènk. Már van egy 10 hónapos kislányunk. :)
2016. ápr. 20. 20:39
 12/27 anonim ***** válasza:

1-es sajnálom! :( Ovu tesztet használsz, vagy egyéb serkentőt?

Nálunk egy 3 éves fiú, és egy 19 hós lány van

2016. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nekem ez ma a 8. Dpo.

Első baba lenne, már 9 hónapja várjuk.

Tünetem annyi van, hogy nehéznek érzem az alhasam és puffadok, illetve álomkór. De már attól félek belemagyarázom.

Nekem ez a 2. clostys hónapom, és első méhpempős. Nagyon reménykedek, vasárnap reggel szerintem csinálok egy facelle tesztet, arról azt hallottam, hogy jó és érzékeny.

2016. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.

Azt még elfelejtettem odaírni, hogy nagyon ingerlékeny vagyok tegnap és ma :)

Netti

2016. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Babu79 ***** válasza:
Sziasztok Lányok! Èn ma vagyok a 8.dpo-n. Netti! Minden, amit írtál, olyan, mintha rólam szólna... 2. closty-s hónapon, pregnyl tüszőrepesztővel kombinálva. Inszemmel próbálkoztunk, remèlem sikerül ez alkalommal! Drukkolok mindenkinek!!! Hajrá április!!!
2016. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Babu, szorítok neked!

Ami nekem még furcsa, hogy nagyon tele vagyok, pedig alig eszek vmit az elmúlt 2-3 napban. Csak könnyű salátát és hozzá sovány húst, de így is nagy teltségérzetem van, meg puffadok.

Az alhasamban meg mintha súly lenne, plusz leszakad a derekam. Persze lehet hogy csak emésztési probléma, minden esetre én naplózom ezeket a tüneteket is. a hőm 37, szóval ebben a hónapban tényleg reménykedek. Vasárnap reggel fogok először tesztelni, bár még az is korai lesz.

2016. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Én ma vagyok a 9.dpo-n,ma csináltam egy tesztet,de negatív lett. Remélem csak azért mert még korai. Már olyan izgatott vagyok. Kinek mikor kell megjönnie? Nekem 26.-a körül
2016. ápr. 21. 14:35
 18/27 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább kinek mikor nem kellene megjönnie? Így helyesebb a kérdés. ☺😊
2016. ápr. 21. 14:36
 19/27 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem 30-án nem fog megjönni. ;) Ma már nagyon fájnak a melleim, és elég feltűnő hasszurkálásaim voltak.

Kedves kérdező, szerintem még korai volt. Talán holnap, de inkább 3 nap múlva lehet valami halvány pozitívat tesztelni.

Én most elég biztosan érzem, hogy sikerült, első kettővel is tudtam. Már csak várok a tesztre.

2016. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
De jó. Majd írd meg kedves utolsó,hogy hogy alakult. Én ma olyan rosszul éreztem magam. Nagyon szurkált a hasam ,mensi szerű fájdalom. Iszonyú fáradság,olyan érzés mintha lázas lennék,gyengeség,fejfájás. Hát nem tudom,lehet csak megfáztam.
2016. ápr. 21. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!