Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kéne megjonnie, a...

Holnap kéne megjonnie, a testhőmérséklet nem egyértelmű, miért?

Figyelt kérdés

Úgy mond elég hidegvérű vagyok :) egész ciklus alatt míg védekeztünk régen is néztem, régóta próbálkozunk az átlagok jóval 36 alatt van, mikor megszokott jönni már előtte nap 35.5-35.7 szokott lenni.

Első hónap h reménykedem, beàgyazódàsi tüneteim voltak (tapasztaltam már). Kis vér és gorcs. A testhőm azóta nappal 37-37.2, kíváncsiságból megszoktam nézni.

De a reggeli első ébredésnel 36,4 rá fel órára megint 36,9 volt most is.

Normalis ez ha esetleg már útban a pocaklako?


Nagyon szépen koszonom előre is :)


2016. ápr. 21. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! En vezettem hőt de azt nem lehet figyelembe venni amit utana mersz. Az mar nem mérvadó. Azt kell nézni h a ho a Cover Line alá megy e. Ha nem addig vam esély a pocaklakora. A ciklus.hu eleg jol mutatja uh azt tudom ajalani.
2016. ápr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ébredési hőt hol és mennyi ideig szoktad mérni?
2016. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eleinte szájban mértem digitálissal, egy ideig megnéztem van e különbség hüvelyi között, ott a régimódival. szájban 2 csippanásig, hüvelyben 10 percig. (hüvelyi 1 tizeddel mért többet de ritkán, szinte ugyanaz szokott lenni.)

Az a baj, hogy irták 6 óra folyamatos alvás kell, hogy jó értéket kapjunk, csak minden éjszaka 00-01 között felszoktam kelni pisilni és 4:20kor kelek :(


Mostmár csak hüvelyben mérem, volt időm úgy fél órája is 37,2 volt.

2016. ápr. 21. 12:37
 4/5 A kérdező kommentje:

utólag az számít valamit, hogy a szobánk elég hűvös?

Fűtést jó 1 hónapja lekapcsoltuk, és lambéria nem sokat szigetel reggelre jócskán lehűl a szoba.

2016. ápr. 21. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Felre érted! Igen min 6 ora alvás kell de nem az a lényeg hogy közbe ne Menj ki pisilni, az nem szamit, csak akkor ha ebredesi homeres előtt legalabb egy orat meg vissza kell aludni\pihenni. Mivel nalad ez meg an igy a hodet nem befolyásolja, mint ahogy a szoba hőmérséklete sem. De javítson ki valaki ha tevednek.
2016. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!