Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?...

Lehet, hogy terhes vagyok? Szerintetek van rá esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Már kb a barátom 1,5hónapja bennem megy el azt hittem hogy terhes lettem mert múlt hét szerdán csak egy pici barnás nyálka jött aztán semmi 2 napig utána pénteken aztán megint barnás és szombaton megjött de nem úgy mint máskor 1napig jött rendesen utána halványult elfelé(máskor ömlik 3napig) elötte is és közbe folyamatosan belém ment a párom aztán már 2 napja annyira feszült vagyok szét tudnék verni valakit,de fogalmam sincs miért...aztán sírni tudnék fáj a méhemnél olyan másnak érzem magam mintha nem is én lennék,vágyom nagyon a szexre... a kérdésem lényegében az lenne,hogy lehetek-e terhes attól függetlenül hogy megjött arra a 2 napra a mensesem ??? :) 24/L
2016. ápr. 21. 22:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tesztet feleslegesen még most nem szeretnék csinálni mielőtt valaki azt írná...csak kiváncsi vagyok volt-e valakinek hasonló tünete beágyazódás vagy terhesség kiderülte előtt :)
2016. ápr. 21. 22:13
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig ha a terhesseg produkalja a tuneteket,akkor a teszt mar nem folosleges,annak mar ki kellene mutatni! Altalaban ismetlem ALTALABAN (ez nem torvenyszeru) de elobb mutat pozitivat egy teszt,mint ahogy a tunetek jelentkeznek! Szoval most hiaba irtad,h azzal ne jojjunk,csak azt tudjuk mondani,h csinalj tesztet! Sajnos beled nem latunk,mas otletunk nincs!
2016. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Fogyatékos vagy,nem kéne még neked gyerek.Inkább tájékozódj,ugyanis,ha valami csoda folytán terhes is vagy(voltál),bizony a vérzés k*rv* rossz jel.Tehát tesztelj,bár szerintem nem vagy terhes,és az a menzeszed volt,csak annyira akarod,hogy már képzelődsz.
2016. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Aki nem védekezik, az lehet terhes.
2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Hát remélem nem vagy...

De lehetsz.

Tesztelj! Vagy bebeszéled magadnak vagy terhes vagy

2016. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nalam volt ilyen mikor mar probalkoztunk a kicsivel hogy 1napig rendesen aztan masik 2 napon alig volt meg.. hat nem voltam terhes.. mikor terhes lettem mar egyaltalan nem jott meg.. viszont a ismerosomnek 1 kimaradt aztan meg jott meg 3-4x utana mar nem.. na akkor derult ki hogy terhes.. de ez nagyon ritka.. lehetsz terhes de en csinalnek tesztet..
2016. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát a normális választ adóknak köszönöm szépen,és igen azért tettem fel a kérdést mert hallottam már olyat h meg volt neki végig aztán csak arra kapta fel a fejét hogy mozog valami a pocakjába ja és 3 gyerekes anyukáról van szó akinek mind 3 gyereke már 15év feletti volt!!!Köszönöm a jó kívánságokat h reméled nem vagyok terhes..a másiknak meg azt h fogyatékosnak nevezett egy rohadt kérdés miatt,pedig ez a szöveg csakis őt minősíti na de hiába ez az ország már csak ilyen kedves emberekkel van tele... az ilyen kommentekre nem vagyok vevő egyáltalán,és csinálok tesztet 1hét múlva ha nem javulnak a dolgok ezért nem kell rögtön szidalmazni a másikat!!!Mit is vártam én úr isten....!!!!
2016. ápr. 21. 23:53
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit éretlen a stílusod...
2016. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Beléd ment a párod... :-)

Miért kell ezt kihangsúlyozni?? A gyerekek nagy része úgy készül,hogy a nőkbe élveznek...

Beléd mivel ment a párod,teherautóval vagy sima személyautóval??

2016. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,hogy az az orszàg ilyenekkel van tele,ugyanis én nem ott élek.Lehet pont az ilyen fogyik miatt.:)
2016. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!