Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor van a peteeresem?...

Ilyenkor van a peteeresem? Vagy ez mas?

Figyelt kérdés

Jovo honaptol hazakoltozunk es elkezdek homerozni, ovulacios teszteket is rendeltem. Kivancsi vagyok mikor van a peteeresem, jovore tervezzuk h belevagunk a babaprojektbe! Jo ha ismerjuk a testunket. Gondoltam en is kiismerem kicsit, feljegyzek dolgokat amik fontosak lehetnek. Mennyit mozgok, alszok, eszek, mit eszek/mit kivanok. Milyen a kedvem. A sz*x, a folyas szoval mindent. 4 honapja csinalom homero es ovuteszt nelkul. Mindig 13-14 napon van szaraz feher folyasom, neha 12-13napon! Ilyenkor mindig nagyon jo a kedvem. Jobb az egyuttlet. Szivesebben csinalok mindent. Ilyenkor lehet a peteeresem? A folyasbol gondolom. De nemtudom.... megyek nogyogyaszhoz juniusban addigra egy havi homerozes es ovuteszt is lesz. O biztos tobbet tud majd mondani.

Szerintetek?

Soha nincs hasszurka (vagyis szinte soha)



2016. ápr. 22. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:

De buta vagyok.. A legfontosabb kerdes is lemaradt!!!

A homerozesrol minden erdekel.

Eddig annyit tudok h reggel mindenfele tevekenyseg elott kell merni, meg a homerot se szabad lerazni. Es szajban, vagy huvelyben kell merni (itt mem tudom hany percig ) milyen fajta homerovel? Mert vhol ezt valahol aztirjak...

Mikor kell felmenjen leessen. Fent maradjon lent maradjon! Szoval minden erdekel.

Ja es tudom h legalabb 6ora alvas utan ervenyes, es h mindig ugyanannyi.ora alvas utan ajanlott.

Aztis tudom hogyma menzesz elott kicsivel nem esik le meg a nem vart nap utan sem akkor baba.

2016. ápr. 22. 12:16
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én annyit tudok mondani, hogy valószínűleg. Első fiamnál még nem volt divat ez a hőmérőzés. Egy hónap alatt összejött. Második 10 év múlva - tervezgetés, hőmérőzés... sok hónap után azt mondtam, a t.k.m tele ( vagy a férjemé) csináljuk amikor kívánom, amikor - ahogy írtad- ezeket a tüneteket produkálom - és nem görcsölök tovább, ha jön, jön, ha nem, nem - a következő menstruációm elmaradt. A harmadik - hát.. ugyanígy, akkor, mikor érezte a testem, hogy most " nagyon kell"...( még mielőtt irigykedni kezdene bárki, előtte vesztettük el a legnagyobb gyermekünket, és 11 hónap küzdelem, és szinte érintés után estünk egymásnak) de én akkor is azt mondom, hogy ne stresszelj rá. Akkor, amikor érzed a fenti tüneteket, és kívánod minden porcikádban , akkor hajrá!!!!!! ja.. és élvezd a próbálkozás időszakát. Van, akinek egy évig is eltarthat. Mint nekünk a második baba. Csak rágörcsölni tilos:)
2016. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még ezt találtam:

[link]

2016. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj! Szia! Nagyon koszonom h irtal , sajnalom h olyan rossz idoszakotok is volt..

Igazabol ugy vagyok vele h csak kiprobalom, de ha ezeket nezegetnem tuti az miatt is aggodnek, es azert nem sikerulne, nekem inkabb a lenyeg az lenne h van.e peteeresem meg kb mikor. Szoval h minden rendben zajlik. Termeszetesen megyek nodokihoz majus 4.en, endometriozis gyanuja miatt jartam, szerencsere meglett elozve, de egy evig nem johet a baba, hanem kontrollokra jarok.

Ha teherbe is esnek nem.kellene elvetetnem mert nem veszes.de inkabb vigyazunk!:)

Megnezem az oldalt koszi.

Baj ha nincs tojasfeherjes folyas? Csak szaraz feher

2016. ápr. 22. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!