Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás után mikor tesztel...

Beágyazódás után mikor teszteljék?

Figyelt kérdés

Normál esetben 21. Napra írja (ritka esetben) a beàgyazódàsi vérzést és 28 napon teszt ha nem jön még. Ha 24. Napon volt verzesem 1-2csepp akkor 28. Napon még negatív? 29. Napon vagyok és még negatív, de nem jött meg

1-2 tünet van de kitudja nem e bemeselem. A napi hőm most 37.4 volt nem vagyok beteg reggel elfelejtettem mérni de minden nap 1 tizeddel több volt.

Eddig átlag 36 alatti most 36.5 eddig reggelente.

Mikor lehetne eloszor pozi 10es tesztel?

1hete szurkalodott érzékeny a mehem :/


2016. ápr. 23. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg mikor megkellene jönnie a nemvártnak és rá egy héttel. Ha még a nem várt idelyén negativ.
2016. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg van esély. Kb 3 naponta érdemes tesztelni.
2016. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a buta kérdésert de a nemvart után 1 het. Vagy beàgyazódàs után 1 het? Mert hétfő a beàgyazódàs után 1 hét, péntek a nemvart után 1 hét, pénteken kellet volna megjonnie ma reggel teszteltem negatív :/
2016. ápr. 23. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a lehetséges fogantatás után két héttel érdemes tesztelni.
2016. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De van olyan is, akinek csak a nemvárt után lesz pozitív.
2016. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok menzesz napján érdemes tesztelni és utánna 2 naponta mert 2 naponta duplázodik a hormonszint. De elöfordulhat ,hogy késöbb történt a megteménykeülés igy a beágyazodás is is el csuszhat.
2016. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a válaszokat :) a vérzés azt jelentette, hogy akkor kezdődött? Mert tudom h legalább 5 nap míg befejeződik, de már elejétől termelődik a hormon. Hát reménykedem :)
2016. ápr. 23. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
menzesz napján én kicsit barnáztam 37,2 volt a höm de a tesztem negativ volt sajnos nekem ciszta okozta egy honapig nem jött meg. De remélem neked hamar kiderül ,h baba. Drukolok
2016. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!