Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódási vérzés?

Ez lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés

Régen rendszertelen menzesz, pár hónapja progeszteron krémmel segìtségével beàllt 28 naposra. Csináltam lh tesztet minden nap az negatívan mutatott, de a ciklus 13-17 napja között a hőm 37,2 volt de volt egy enyhe natham is :/ de rá 5 napra 21. napon gyenge rózsaszín vérzés, azt hittem korábban jött még, de havinál este enyhe vérzés másnap még úgy rendesen erősen van. De most 2 napja betegen szinte meg sem látszik, csak torlesnel gyengén rozsaszines.

Úgy tudtam ez 1 napos dolog de olvastam h van akinél volt 3 is.

Jó 7 hónapja próbálkozunk, mikor lenne érdemes teszteltem? Van más jele is h ez nem menzesz?

Ha havim van szoktam visszatartani úgy 2-3 kgt most semmi. Tapasztalatokat megkoszonnem :)


2016. márc. 25. 09:59
 1/3 A kérdező kommentje:
betéten meg sem látszik*
2016. márc. 25. 10:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár beágyazódás is lehetett. Nekem a rózsaszínes folyás után 6 nappal halvány pozitív lett a teszt, 2 nappal ezután már egyértelmű pozitív volt. Drukkolok :)
2016. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem ez a 22. ciklusnapon történt, így a kimaradt menstruáció napján volt halvány pozitív a tesztem.
2016. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!