Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor voltunk együtt,...

Peteéréskor voltunk együtt, először gumi nélkül majd felhúzta a párom a gumit, egy hete volt ez. Terhes lehetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma észrevettem barnás pecsétet a bugyimon.Ez lehet a beágyazódási vérzés? Vagy csak megvágtam magam borotvával? megnéztem semmilyen sebem nincsen odalent...Szóval ahogy látom az bentről jöhetett...Szerintetek?
2016. ápr. 23. 18:15
 1/8 A kérdező kommentje:
nem élvezett belém a párom és nem szakadt ki a gumi sem, de az elő nedvekre gondolok
2016. ápr. 23. 18:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk így jött össze a kistesó idő előtt, mint ahogy eredetileg terveztük.
2016. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz terhes. Bár gondolom akarjátok a babát
2016. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz
2016. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rhea83 ***** válasza:
Szerintem terhes vagy :)
2016. ápr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nagyon kíváncsi vagyok, csütörtökön kell, hogy megjöjjön de nekem sokszor késik pár napot, de akkor tesztelek egyet szerintem már kimutatná.

Illetve annyi még, hogy nem most csináljuk így először de soha nem számolgattam mikor van pé-m, lehet már volt rá pl az elmúlt 10 év alatt mióta szexelek de soha nem lettem terhes. De ez a barna pötty az ami miatt jobban elgondolkodtam..

2016. ápr. 24. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Majd írd meg mi lett a teszt eredménye!

Egyébként örülnétek most egy babának vagy inkább ha megjönne mégis?

2016. ápr. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Örültem volna a babának ha úgy alakul.

De megjött mára rendesen szóval nem vagyok terhes. Nekem ennél több kell úgy tűnik. Mmint előnedvektól nem esek teherbe..

2016. ápr. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!