Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás jele...

Lehet a beágyazódás jele derékfájás, hasfájás?

Figyelt kérdés
Olyan mindjárt megjön érzésem van. Következő menszimnek 13-án nem kellene megjönnie. :) Gyengén fáj a hasam mint amikor meg akar jönni. Talán most sikerült a baba szerintetek?
2010. ápr. 7. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nálam pont ugyan ez volt.Kb 1 hétel ezelőtt.Azt hittem,hogy megjőn,mert a tünetek megvoltak.Le is esett a hőm.De ma reggel megmértem a hömet37,0,és teszteltem ami +lett.Sok sikert nekem is.
2010. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A végén elirtam neked is.
2010. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Most éppen elmúlt a hasfájás! Remélem én is pozitívat fogok tesztelni! Keddre nem várom! Szerinted még korai a teszt?? Gratulálok a babához!
2010. ápr. 7. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
A teszt még korai.Várd meg a nem várt napot.Drukkolok.
2010. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Majd ide megírom jövöhéten hogy mi lett az eredmény!!!!
2010. ápr. 7. 13:39
 6/6 Nikolett_'90 ***** válasza:
Velem is ugyanez van!! Én is így fogom enni..bár annyi negatív teszt. Drukkolok/jatok!
2010. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!