Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapig szedtem egy peteérér...

3 hónapig szedtem egy peteérére gyógyszert és 2 hónapja már nem szedem.3 napja kelet volna megjönnie mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
lehetek e terhes ha már abba hagytam a clostylbegyt tablettát.
2010. ápr. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Ha lakozik valaki a pocidban már ki kellene mutatnia. Vagy lehet nem volt peteérésed.
2010. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia én is 3 hónapig szedtem a closty, és miútán beszedtem a gyógyszert 2 hónapra rá pozitívat teszteltem. Most már csak 19 hét van hátra és a kezemben fogom tartanni a kisfiam.

21 hetes kismama

2010. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Látom régebben írtad már a kérdést. Mizújs azóta?

Amúgy closty abbahagyása után lehetsz terhes, mert nem csak abban a hónapban hat, hanem a következőben is. Ezt nekem orvos mondta. Szurkolok!

2010. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok !

Sajna megjöt a 10 napra. Csak a jövőhéten fogad a doki nem tudok egyenlőre mit mondani ha esetleg elment akkor azt meglátja . Nagyon sajnálom hiszen anyira vártuk már.

Köszi mindent csajok. Sziasztok...........

2010. ápr. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!