Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik pisiből teszteljek, ha...

Melyik pisiből teszteljek, ha este felkelek pisilni?

Figyelt kérdés
2napja késik. Így fel1kor felkelek pisilni minden este így 1 hete, aztán mikor 4:20kor kelek megint van pisi inger. Eddig az első hajnali pisiből teszteltem de 2napja negatív :( jobb lenne a 4:20as? :)
2016. ápr. 24. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

f11 az nem hajnali pisi, hanem esti.

de 2 nap késés után egyébként is kimutatja az estiből is ha terhes lennél. mindenesetre akkor pisilj pohárba ha már jó 4-5 órája nem pisiltél

2016. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem 11 hanem fel1 korul van h 2, de akkor az lesz.

Ha nem félidőben volt pèm akkor nem biztos. Nővéreknek nemvart után 5. Napon volt első halvany.

Köszi a választ :)

2016. ápr. 24. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
reggel
2016. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En aznap teszteltem mikor megkellett volna jonnie este 7-8 korul es mar latszott halvanyan.. :) van akinek ra 1 hetre mutatja csak ki a teszt..
2016. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Három-négy órát nem iszol előtte, akkor töményebb elvileg a vizelet, ha ez teljesül, lehet, töményebb a hajnali négy órási pisi.


De ahogy az előttem hozzászólók írták, az idő elteltével egyre kevésbé számít, hogy a nap melyik időszakában csinálod, kimutatja a helyzetet. Amíg nem jött meg, lehet reménykedni. Nekem is nemvárt után lett pozitív! :)

2016. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!