Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18ra nem várom! 1 hétig...

18ra nem várom! 1 hétig émelyegtem reggel délben este. Aztán 3-4 napig semmi. Ma ujra kezdődött és nagyon szédülök is. De semmi mell feszülés és undorodás! Szerintetek ez mi lehet? Mikor teszteljek? Nem birom ki 18ig :D

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 10:51
 1/6 A kérdező kommentje:
jaj ezt elfelejtettem... 10 percenként járok pisilni :)
2010. okt. 12. 10:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
18-án ráérsz tesztelni, vagy inkább csak utána, ha már késik. Az émelygés nem valószínű, hogy a teherbeesés jele volt, hisz, mikor elkezdődött kb. az ovudnál tarthattál. És ha történt is megtermékenyülés, akkor még sok idő mire beágyazódik, márpedig az ilyen tünetetk csak azután lehetnek! Úgyhogy vagy valami mástól van, vagy beképzeled a tüneteket. Persze ettől függetlenül lehet hogy sikerült, de a tüneteket nem azért érzed. Légy türelmes, és várd ki a 18-át!
2010. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj! Én így úgy tudom,hogy az émelygés még ilyen korai szakaszban nem jelentkezik, ha van is, akkor az lehet,hogy mástól van!

Nekem pl. tegnap görcseim, szurkálásom volt, totál megjön érzés, de nem jött meg, és kb. akkor lehetett a beágyazódás, de ugye ezt sem lehet pontosan tudni,mert nem tudhatjuk 100%-ra a megtermékenyülés időpontját! Én 16.-ra nem várom, de megfogadtam,hogy leghamarabb 18-án tesztelek!

Te is várj legalább az első elmaradt napig! Tudom,hogy nehéz, de ha ott van a baba,akkor később is ott lesz!:))

Szurkolok!

2010. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Képzelődsz mint itt mindenki aki babát akar...

Bocs a durva megfogalmazásért. Én már azt is érzem, hogy mozog. Nem hülyéskedek.

Mellesleg 14-re nem várom

Ma teszteltem egy negatívat.

Szerintem várj 18-ig, hogy ne csalódj!

2010. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!


A teszt még amúgy is negatív lenne!Még minimum péntekig, szombatig bírd ki

!

2010. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 18-ra nem várom de semmit nem érzek az is normális ugye???:S
2010. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!