Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakik, ti mit gondolt...

Hőgörbe szakik, ti mit gondoltok. Erről a görbéről?

Figyelt kérdés

Az átlag hőm 35,8 körül szokott lenni. Nincs semmi pajzsmiriggyel kapcsolatos bajom, ez nekem a normális hőm.

A ciklusom 7. Napján tojcsis folyásom volt, jobb oldali petefészek szurkálásom, derékfájásom kb 1-1,5 órán át. 7 nappal később dokinási l voltam, aki egy 24*24 mm es cisztát vagy tüszőt látott a bal petefészkemben. Estére nagy alhasi fájdalmam volt, de kihasználtuk az alkalmat.

Ma vagyok a 8. Dpo-n, és este (éjszakai műszakban) fájt a hasam nagyon. 2 napja gyenge barnázásom volt.


Itt a görbém:

[link]


Köszi előre is, aki szán rám egy pár percet :))


2016. ápr. 26. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából ebből még bármi lehet, a második fázisban magasabb az alaphő és ha megjön, akkor esik csak le normál esetben. Ha meg baba van, akkor meg megemelkedett marad.

Drukkolok.

2016. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor lehetséges h 2 szer volt tüszőrepedésem? Csak mondjuk az elsőaz az előzőhaviból? ( mert semmi ovus tünetem nem volt előzőleg, még a cicim sem fájt)
2016. ápr. 26. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!