Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Mikortòl...

Lombikosok! Mikortòl kell sok fehérjét fogyasztani? Hosszú protokol esetében. Ma kezdtem a gonapeptylt. Már mostantól?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen mehet mostantól de akár előbbről is lehet. A sok folyadékot se feledd legalább 3l. Sok sikert!
2016. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rövid protokoll lesz és pont ma tettem fel ezt a kérdést egy lombikos csoportban.


Eltérő válaszokat kaptam, de úgy döntöttem, hogy a stimu első napjától fogok fehérjeport is inni.


Szóval a helyedben mától kezdeném. Én a tervek szerint rengeteg halat, tengergyümölcseit, túrót, tojást, hüvelyeseket fogok enni. S házi túró már készül.


Elvileg jövőhéten hétfő-szerda kezdem a stimulációt.

2016. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Naponta hányszor kéne fehérjeport inni? Figyelembe kell venni, hogy húst nem eszek.
2016. ápr. 26. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen formában eszel fehérjét és mennyit?


Naponta max. két adagot esznek a gyúrósok, szóval szerintem annál több nem javasolt.


Én elég sok fehérjét eszem, így én napi egyet fogok. Amennyiben úgy érzed, hogy alacsony a fehérje fogyasztásod mehet a napi kettő. Nekem az egyik kollégám, aki nagyon magas szinten foglalkozik testépítéssel az isi whey zerot ajánlotta. Ez egy drágább fajta, viszont teljesen cukor és laktózmentes. Én ezt fogom venni.

2016. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!