Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamik, anyukák, és akik...

Kismamik, anyukák, és akik ezzel próbálkoznak! Milyen teákat fogyasztottatok a teherbeesés segítségére? Cickafarkfű teát a ciklus melyik felében kell fogyasztani?

Figyelt kérdés
esetleg még leírnátok nekem hogy milyen teákat ismertek még, és hogy pl a palástfű és cickafarktea kombinációját a ciklus melyik napjain fogyasztottátok ? vagy milyen más párosítású teákat ismertek ? és a teafogyasztás mellett szedtetek terhesvitamint ?? esetleg valami mást?
2013. júl. 11. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van. Nem szedtem semmit, vitamint se. Ez csak Magyarországon divat. Egyszerűen akkor voltunk együtt, amikor kedvünk volt hozzá. Nem görcsöltünk rá a terhességre, mégis 1-2 hónap után sikerült.
2013. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÉN ittam cickafark teát! Hát nem kellett volna! 2 hétig ittam a ciklusom első felében és 28 nap helyett 23 napra jött meg! Mindig is 28 napos volt a ciklusom! Ki is dobtam!


Végül hőmérőztem, de nem amiatt sikerült.

Feladtuk februárba hogy nekünk újra babánk lesz, és láss csodát 3 együttlétből a hónapban megfogant a babánk!


Tényleg csak akkor legyetek együtt ha kívánjátok is az együttlétet

2013. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én igazából, nem merek bele vágni a teázásba :) Ah, az előttem lévő is írta, több ilyet olvastam/halottam, hogy teljesen megzavarja a normális ciklust! Nem merek kockáztatni! De örülök a kérdésednek, jó többféle tapasztalatot olvasni, m tényleg foglakoztat ez a teázás! Bocsi azért, h semmi hasznosat nem tudtam javasolni!
2013. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!