Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogya valakine...

Volt már olyan, hogya valakinek extrém halvány volt a 2. csík, és észrevette ebből, hogy vmi elindult?

Figyelt kérdés

Facelle kazettás teszten mintha derengene valami, de fotón nem látszik. Ott, ahol elvileg a 2. csíknak lennie kell, na ott mintha vmi nagyon halovány csík lenne.

Azért teszteltem, mert tegnap visszaesett a hőm, ma meg megint felment, pedig ma vagy holnap kellene megjönnie.

Most 36,9 a hőm, bőven coverline felett.

Eddig minden tesztem hómező volt, ilyet még nem láttam egyiken sem, és a hőm se ment vissza sose.

Járt már vki így?



2016. ápr. 27. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Várj pár napot, tesztelj újra és kiderül.
2016. ápr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Persze, fogok mindenképpenúj tesztet csinálni.

Az előbb szétszedtem, és úgy néztem meg, hogy hátulról megvilágította egy lámpa. Egyéltelműen látszott, csak halványan. Rózsaszín, nem szürke.

Nos, a remény hal meg utoljára, remélem hiú remények.

2016. ápr. 27. 09:06
 3/16 A kérdező kommentje:
kiszámoltam, és ma vagyok a 14.dpo-n.
2016. ápr. 27. 09:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ugyanígy volt, ezzel a teszttel!! :) Először csak hátulról megvilágítva látszott, másnap már jobban, és egyre-egyre erősödött!! Szerintem neked is így lesz! Drukkolok!
2016. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Milyen tesztet csinálhatnék esetleg holnap?

Ami mondjuk 10-es érzékenységű?

2016. ápr. 27. 09:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Facellet csinálj! Hiába 25 van ráírva, érzékenyebb mint az elvileg 10-es gyógyszertári walentin. Na meg egy fajta teszten nézd az erősödést! A sima tesztcsíkos facelle is ugyanolyan jó! Én rengeteg tesztet csináltam, és biztosan állítom, hogy a facelle messze a legjobb!!
2016. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod?

Nekem szerdai napra esett vna a mensi, előtte való szombat du. teszteltem, iszonyat halvány volt. Napról napra erősödött. Facelle tényleg jó!

36hkm

2016. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

elvileg holnapra nem várom.

Most már kezd az agyamra menni, mert itt vizsgálom fényben, nem fényben, hogy rózsaszín vagy szürke a csík...stb.

Inkább rózsaszínűnek tűnik, de olyannyira halvány, hogy la lefotózom, már nem is látom, csak élőben.

2016. ápr. 27. 10:37
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


Nagy nehezem le tudtam fotózni, élőben azért jobban kivehető.

Amit látok, hogy jó helyen van, és rózsaszínes, vastagsága is akkora, mint a control csíknak, de nem tudom, ez releváns-e. Ti látjátok? Vagycsak a szemem káprázik?

2016. ápr. 27. 11:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem penteken volt a namevart, elotte vasarnap csinAltam egy xepil tesztet es ilyen volt. Szerintem nagyon halvanyan latszik vmi

[link]

A nemvart napjAn pedig ilyen lett a 14.dpon


[link]

2016. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!