Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés céljából ki...

Teherbe esés céljából ki szedte a forever aleo vera gélt?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata a aleo vera gélről aki belsőleg szedte napi egy evő kanál éhgyomorra reggel.

Én nőgyógyászati problémák miatt kaptam mert vékony a méh nyàlkahàrtyàm és méregtelenítés céljából is. Szeretnénk kisbabát. Kicsit utána szeretnék olvasni mert nem ismerem aki használta legyen szíves írni. Nagyon szépen köszönöm.


2016. ápr. 29. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én teherbeesés céljából ittam az aloe berry gelt, meg ettem a royal jellyt. 2. hónapban állapotos lettem. A férjemnek pedig adtam gin chiát! 😉 Én ajánlom!!!
2016. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó hír, szuper! Köszönöm hogy le írtad. Bár én csak ezt az egy terméket szedem remélem így is jó lesz?!


Még írhat bárki 😊

2016. ápr. 29. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A gélből a napi fél dl-t érdemes legalább inni, méregteleníti és feltőlti a szervezetet vitaminokkal, ásványi anyagokkal.Mellé a royal jelly többek között a hormonháztartást is rendbe teszi.Ezeken kívül is van még , ami sokat segíthet ilyenkor is és ha már áldott állapotba kerültél.Van egy remek orvosi előadás a részletekkel, konkrét ajánlásokkal. Ha érdekel és adsz egy email címet, akkor szívesen elküldöm egyéb konkrét tapasztalatokkal együtt, amik most nagyon hasznosak lennének.Sok sikert!
2016. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én teherbeesés céljából inkább mást csinálnék, nem iszogatnék.... :D
2016. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!