Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes néznem teherbe esés...

Érdemes néznem teherbe esés céljából az ébredési hőmet?

Figyelt kérdés
4 műszakban dolgozom és mindig máskor tudom mérni.Hol reggel 4-kor,hol meg este vagy délután. Még csak most kezdem el mérni de 2-3 foknyi külömbségek vannak naponta.
2007. nov. 13. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Én is több műszakban dolgozom,de mérem a hőmet.Így is tudom,hogy mikor van peteérésem mert a hőm aznap a legmagasabb.
2007. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Ha 4 műszakban dolgozol akkor nem a legjobb módszer számodra a hőmérőzés. Egy hónapon keresztül mindig ugyanabban az időben kellene mérni a hőmérsékletet.

Genetikai tanácsadáson jártam és nekem is ajánlották a hőmérőzést, azt is mondták,hogy nem csak ugyanabban az időben hanem ugyanazzal a hőmérővel kell mérni amit este kell lerázni.

2007. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia én is próbálkoztam egy ideig ezzel,de nekem azt mondták minden reggel pont ugyan abban az időbe az ágyból se kikelve kell csinálni.Mondhatom nekem össze vissza változott naponta a tizedfok..így hamar feladtam a dolgot,vettem ovulációs tesztet is ,az is mindig negatívat mutatott..kb 3 hónapig játszottam ezzel,s feladtam ,azt mondtam ha akar jön a baba.Tegnap tudtam meg a pocaklakó már berendezkedett,de ehhez csak az kellett,hogy kikapcsoljak és mással is foglalkozzak ne csak mindig vele és magammal...innentől már csak neki élek:)te is kapcsolj ki kicsit és meglátod sikerülni fog és nem kell ehhez hőmérő(annak idején én sem akartam elhinni,de igazuk lett azoknak akik ezt mondták nekem is.)sok sikert a babához:)
2007. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is teherbe eses celjabol jobb nem is foglalkozni vele,nekem se jott ossze,csak mikor befejeztem h 24 orabol 24et a nemletezo terhessegel kossek le.annal nagyobb banat nincs mikor honaprol honapra varod es nem jon,es annal jobb erzes sincs mikor nem is varod de kiderul h ott van.
2007. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!