Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a tesztem?

Megneznetek a tesztem?

Figyelt kérdés

6 napja tesztelek. A mai tesztem halvanyabb mint a tegnapi de semmi mas tunetem nem volt ami igazolna a peteerest...

Februarban missed ab mutetem volt es azota nem volt peteeresem. 1 hete volt 10mm-es tuszom annak ideje lenne megerni... vagy a teszt rossz vagy tenyleg megvolt az ovum...vagy esetleg ma lesz?

[link]

ge/c6YM

A gorbembol sem tudom kiolvasni mi van :(


2016. ápr. 30. 14:25
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) hat remelem marad is itt vagy megy feljebb... :)
2016. máj. 5. 16:38
 22/25 anonim ***** válasza:
A repedést nem mutatja meg a teszt nekem azt mondta a dokim h csak az ovulaciot :(
2016. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
A repedest az mutatja hogy folmegy a ho es fenn is marad amig meg nem jon. (Terhesseg eseten meg vissza sem esik) en ugy tudom.
2016. máj. 5. 22:14
 24/25 anonim ***** válasza:
Igy van. Es ez az amit sajna ovuteszt nemtud megmutatni.:) szepen leirtad.
2016. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
En nem is azt vartam az ovuteszttol hogy megmutassa megrepedt e a tuszo, csak amiatt csinaltam hogy lassam van-e peteeresem. Az hogy megrepedt-e holnap kiderul a progi szintembol, illetve lehet kovetkeztetni abbol, hogy felment a hom. Hetfon meg uh-ra megyek ott is latni fogjuk.
2016. máj. 5. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!