Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szedet Elevit +plus nekik...

Aki szedet Elevit +plus nekik milyen tapasztalat volt?

Figyelt kérdés

gyereket szeretnénk ettől tényleg lehet ?

valaki hízott tőle ?

kinek mikor sikerült teherbeesnie tőle ? vgay még valami más gyógyszert is szedet mellette ?



2016. ápr. 30. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ket tev hitis el benned: az elso hogy egyik terhesvitamin sem segiti a teherbeesest. azert ajanlott szedni mar a probalkozas idejen, hogy a vitamin raktarad feltoltsd, hogy addig is vedve legyen a szervezeted mig nem is tudod hogy esetleg mar terhes vagy.


a masik hogy hizol tole. nem nem hizol hizni attol hizol hogy tobb kaloriat viszel be mint amennyit elegetsz. ez csak onkontroll kerdese.

en 22 kgot hiztam a sogornom. 7 kgot. mindketten az elevitet szedtuk. csak en szeretek enni foleg ha boldog vagyok, ő meg nem. ennek semmi koze vitaminhoz.


ami valoban a teherbeesest, a megtapadast segitheti az az e vitamin es a palastfu es a cickafarkfu tea fogyasztasa, nekem pl azonnal osszejott ahogy ezeket elkezdtem alkalmazni, pedig elotte mar fel eve hiaba probalkoztunk. de olvass utana hogyan kell ezeket fogyasztani mert pl cickafarkot az ovulacio utan mar nem szabad.

2016. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek ment a zöld! Ennél szebben én sem írhattam volna! :)

Ugyan ezt akartam írni.

2016. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!