Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 43 napon tartok, még nem jött...

43 napon tartok, még nem jött meg, március 19volt utoljára, múlt hónapban is 43 napra jött meg. Terhesség?

Figyelt kérdés
Március 19jött meg a 43 napon,elég rendszertelen a ciklus,április 22 voltam nőgyógyász -nál azt mondta 2-3hét múlva menjek vissza ma a 43 naponál tartok de semmijele hogy megjönne. Egy hetes késésnél teszt negatív,méhenkivülinél mutatná? Ilyen rendszertelen mensi melett.
2016. máj. 1. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a méhen kívülit is kimutatná a teszt. Ha negatív a teszt és amúgy is rendszertelen e ciklusod akkor nem vagy terhes.
2016. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább hormon probléma ha rendszertelen a ciklusod!
2016. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mandiga ***** válasza:
52%

Kedves kérdező. Tudom min mész keresztül, én már pár hónapja ezzel szenvedtem. Volt 43 napos, és volt 3 hónapos ciklusom is sajnos.

Elmenten dokihoz, uh-gon minden rendben volt, ezt mondták, vettek vért, béta hcg-t, hogy kizárják a méhenkivülit, de az sem volt. Próbálkoztam teákkal, cickafark, palástfű, majd vettem e vitamint. Számomra egyik sem használt. Úgy döntöttem, mivel nagyon sokat olvastam, hogy veszek d vitamint és barátcserje kapszulát. Nem szedtem egy hónapig, és megjött, nagyon örültem neki, ennyire még talán soha. Hőt is vezetek, a múlt havi ciklusom borzalmas volt, 36.6 fölé nem ment a hőm. Most, hogy meg volt a menzeszem, úgy néz ki peteérésem, és tüszőrepedésem is volt, és életemben először most tapasztaltam a tojásfehérje nyákot. A hőm szépen felment, nem gondolok babára, de ha a program jól húzta be az ovum, akkor holnap kellene nem megjönnie.

Most izgulok nagyon, és talán remény is van bennem.

Ez a saját tapasztalatom, és azért írtam le, ha úgy gondolod próbáld ki te is. Nekem a teák nem váltak be, az is lehet, hogy az miatt nem jött meg, ezt már nem fogom megtudni.

2016. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!