Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van Valaki, akinek a "nem...

Van Valaki, akinek a "nem várt"-ja mostanában lesz? Vannak tüneteitek?

Figyelt kérdés
én május 5-re nem várom , és izgulok, hogy sikerült-e a baba.. nagyon szeretnénk. első terhességem októberben lett megszakítva 20 hetesen mert nagyon beteg volt a babám ! az első terhességemnél éreztem hogy többet járok pisilni és többet eszek! ez mellett most már pár napja érzem hogy enyhén görcsölök(mensi előtt nem szoktam csak ha már meg van) szúrkál sokszor ott lent néha bal, néha jobb oldalt, a fejem nagyon sokszor fáj, és peteérés után kb 7-8 nappalvolt enyhe folyásom, sőt nem is folyás inkább csak pár csepp volt,ez jelentheti a beágyazódást szerintetek? nem vártig nem tesztelek semmiképp
2016. máj. 1. 10:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Szia! Én május 7-re nem várom. Hasszúrka nálam is megvan, illetve szinte bármin el tudnám sírni magam, de egyelőre ez még elég becsapós, félek az újabb csalódástól. :/ Több, mint 1,5 éve próbálkozunk, decemberben volt vetélésem 8 hetesen. A javasolt 3 hónap kihagyás után ez az első próbálkozós hónapunk.
2016. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Szia. Én péntekre nem várom. Nekem is kicsit görcsöl a hasam. És mint ha Én is érzékenyebb lennék. Egyik reggel a kávétól hányingerem volt, valamelyik este pedig meg szédültem egy kicsit. Illetve olyan "tünetek" vannak, hogy most nem kívánom mensi előtt az édességet, és nem igazán jöttek ki pattanások. Viszont a férjemmel menzesz után 2 nappal voltunk együtt, többet sajnos nem tudtunk mert vissza ment külföldre dolgozni. Kicsi esélyt látok rá, nem is élem bele magam. Csak hát kicsit sok az egybe esés.

Ja...Most jut eszembe...negatív volt az ovulációs tesztem amikor kellett volna csinálnom a ciklus 12. napjától. Úgy hogy lehet ezek az elmaradt ovuláció jelei voltak. De hát a remény hal meg utoljára.. :-)

2016. máj. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) a remény hal meg utoljára! én se merem magam bele élni mert én is félek az esetleges negatív teszttől! azért majd írjatok eredményt én is leírom :)
2016. máj. 2. 09:00
 4/50 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Ma úgy érzem mintha jönnének az evési hullámok. Ez jelentheti hogy nincs baba, és meg fog jönni. De majd meglátjuk. Írok majd mi lett. Sok sikert mindenkinek. :-)

2016. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Én pedig Pl most egy oraja filmeztem és ramjott egy érzés h sosat kell ennem, pisilés érzésem van folyton, és ez az első terhessegemnel is volt.. reménykedek! Már csak pár nap és kiderul :)
2016. máj. 2. 21:17
 6/50 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Tegnap este erős, hüvelybe nyilalló fájdalmam volt, ma kicsi görcsök, derékfájás, plusz a mindjárt megjön érzés is megvan ma már. A tüntetek az előző terhességnél is így kezdődtek, de nem merem beleélni magam, annyit csalódtam már. :(
2016. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
6_os drukkolok h baba legyen! :) én is az előző terhességemből indulok ki , mert nekem is így kezdődött, de én sem élem bele magam!!nem merem!! mikor tesztelsz? én péntek-szombat előtt semmiképp :)
2016. máj. 3. 17:33
 8/50 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Péntek reggel gondoltam, mert aznap este lánybúcsúra megyek, és hát kihagynám az ivászatot, ha baba van a dologban. :) Akkor szerintem már kimutatja.
2016. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok, kérdező azóta van valami újabb tüneted? Én is drukkolok Nektek! :)
2016. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
most ilyen vizes folyásom van, ami nem szokott lenni!! első terhességemnél is sokat jártam pisilni és most is!! ja és kb egy hete volt nagyon kevés barnám vagyis inkább rózsaszin de pár csepp.. ez lehetett szerinted a beágyazódás jele?
2016. máj. 3. 17:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!