Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehetett?...

Beágyazódási vérzés lehetett? Peteérés után 9-10. nappal pecsételős barnás maszatolásom volt! Kisbabát szeretnénk! Szerdára nem várom, mikor csinálhatok tesztet? Holnap reggeli már kimutatná a rossmannos?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Jobb petefészkem szúrkál! Jaa és pont a peteérés napján voltunk együtt!!
2016. máj. 1. 20:54
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok, szerdára nem várom és tegnap óta maszatolok 😕Nem tudom ez jót jelent-e, drukkolok!!
2016. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ajanlom a vlearbluet ami kimutatja a heteket is :) mensi elott 5nappal mar jelez ma tesztelj szerintem
2016. máj. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2es vagyok. Ma teszteltem, de negativ😕
2016. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent, még van két napod a mensiig. Akkor csinálj még tesztet, ha nem jött meg. Nekem még sose mutatta ki hamarabb semmilyen teszt a terhességet, pedig három gyerekem van. Olyanok is vannak, akiknek csak a nemvárt után egy héttel van pozitív tesztjük. Még semmi sincs veszve. Szurkolok!
2016. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!