Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy már unalmas, de...

Tudom, hogy már unalmas, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A párommal mindig védekezünk, óvszerrel és megszakítással is a biztonság kedvéért, de most már 2-3 napja késik, pedig nem szokott. Reggel kicsit szédültem, a melleim fájnak (menstruáció előtt is szoktak, de talán ennyire nem), de hasgörcsöknek jele sincs, pedig 2-3 nappal előtte szokott fájni a hasam.

Nagyon félek, hogy terhes lettem, mert borzasztó lenne, ha az lennék most. Ha nem jön meg pár napig tesztelek. Van esélye a dolognak vagy csak a stressz?



2016. máj. 2. 10:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha ovszerrel is es megszakitassal is vedekeztek nem hinnem hogy terhes lehetsz.
2016. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer és megszakítás? Nem, nem vagy terhes.
2016. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha elszakad az óvszer, az látványos, ugye?
2016. máj. 2. 10:17
 4/8 anonim válasza:
66%
Szerintem inkabb ne szexeljetek.Borzalmas hogy ennyire tudatlan emberek csinaljak aztan aggodhatnak.Eloszor jo lenne ha utanajarnal mindennek es aztan kezdened el a gyakorlatban is csinalni.
2016. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha már késik, akkor veszel egy k...va tesztet, és megcsinálod! Ha pozitív, akkor gratulálok, ha negatív, akkor megnyugodhatsz. Ha egy-két hétig semmi, akkor irány a doki, mert másért késik, és lehet jobban örültél volna, ha terhes vagy.
2016. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intelligens válaszokat
2016. máj. 2. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel irod, hogy "tudom, hogy unalmas", gondolom elolvastad a tobbi kerdest, es tudod, hogy bar kicsi az eselye, teherbe lehet esni ovszerrel, megszakitassal vagy akar mindkettovel is.

A lenyeg, hogy mindent megtettetek, ha megis ugy alakul, akkor is van meg valasztasi lehetosegetek...

2016. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-3 nap után már nyugodtan csinálhatsz egy tesztet, az nem téved. Mi csak azt tudjuk mondani, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy terhes legyél. Azt nem mondom, hogy nem lehetsz, csak kicsi a valószínűsége, hogy a gumi pont peteéréskor sérült meg, és te attól a minimális előváladéktól, ami kijuthatott pont teherbe estél.


Szerintem irány a gyógyszertár.

2016. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!