Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák! Akik gyermeket...

Anyukák! Akik gyermeket szerettek volna,1 héten hányszor voltatok együtt a párotokkal? Lassan 1 éve próbálkozunk de nem jön össze!

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció +- egy héten kétnaponta, egyébként amikor jól esett.
2016. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ovulációkor mindennap...ovuláción kívül egyszer sem, mert mi ilyenek vagyunk.

egyébként az az érdekes hogy a lányom pont abban a hónapban fogant, amikor egyetlen egyszer tudtunk együtt lenni...előtte 5 hónapig sikertelen bombáztuk az ovu napjait.

Palástfűteát, cickafarkfűt, evitamint abban a hónapban kezdtem mikor összejött a baba...talán ez is számít.

és még egy észrevétel: mindkét lányom reggeli együttlétből fogant. egyébként sose vagyunk reggel együtt mert este szeretünk, így pontosan emlékszem hogy azon a két alkalmon pont reggel tudtunk csak összebújni

2016. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor voltunk együtt amikor szerettünk volna. Kb fél év utàn kezdtem kicsit pontosabban belőni az időpontot,hogy nagyjàból középidőben legyünk együtt.

Egy év utàn jött össze a kis pöttöm,aki mostmàr itt szuszog a kisàgyban.

Épp kivizsgàlàsra készültem,de előtte egy héttel lett pozitìv a tesztem.

2016. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is akkor voltunk együtt, amikor akartunk. 2-3 napota kb.

7 hónap alatt jött össze így a baba.

2016. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már több mint egy éve próbálkozunk. Bár a párom munkája nagyon megnehezíti, csak hétvégente van itthon párhavonta 1 nap hazaér hétközben is de ez rirtka. De hát ilyen a kamionos élet, de most adunk egy kisebb esélyt mert ovu hetén megyek vele.
2016. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól esett alapon voltunk együtt. Mind a három terhességem első hónapban sikerült (ebből egy vetéléssel végződött)

18hkm

2016. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk inkább "ritkítani" kellett, mert elvileg nem jó a napi rendszerességű együttlét, úgy kevesebb fickós sperma termelődik :)). Ami még gond lehet, és ne nevess ki, kérlek! Szeretkezés után várj a felkeléssel, mosakodással! Hagyj a fiúknak néhány percet, hogy a céljukat elérjék! Egyébként a kétnaponta-háromnaponta szex a legjobb egész hónapban, akkor teljesen mindegy, mikor van az ovu! Nekem 3 gyermekem van, mindhárom az első hónapban megfogant (a 3. csak egyetlen aktusból, ég nem akartam újra gyereket). Most egy éve próbálkozunk, igaz, eltelt 13 év. Megfogant a baba, de elment a 8. héten. Ismét reménykedem!
2016. máj. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Peteeres kornyeken minden nap.Elsore osszejott mindket gyerek.
2016. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!