Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hónapja próbálkozunk, de...

5 hónapja próbálkozunk, de ebben a hónapban csak keveset lehetünk együtt, van azért esély?

Figyelt kérdés
Minden hónapban kétnaponta voltunk együtt, felpolcolt popsival, meg minden hiedelem és egyebek, de ebben a hónapban csak kb. 4x lehetünk együtt külső okok miatt és azt is csak napközben, így nem fekszem majd sokat utána. Lesz lehetőségünk így is vajon? Vagy ha precíz tervezéssel nem sikerült, akkor így pláne nem fog?
2015. jan. 4. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, sokszor van, hogy így sikerül igazán... Amikor a feszült, precíz tervezés után mások a körülmények, nem erre koncentrálnak a párok. :)
2015. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hajfény válasza:
Szia!5 hónap próbàlkozàs még nem sok,ne izzguljàl.Én a férjemmel egyszer voltunk együtt és utàna uzsgyi wc,és most 7_hetes kimama vagyok. :) Mi 3 év próbàlkozàs,sok-sok ràgörcsölés,rengeted kivizsgálàs,alternatív,hőmérözés,ovulációs teszt, mikrószkóp lesés,gyógymodok,2vetélés!Szóval nyugi!Én is ezektől a mindatoktól mentem falnak,de tényleg nem szabad görcsölni.Mikor nem is gondoltam volna a Jó Isten megàldott!!Kívànok neked is minden jót és egy szép babàt!!
2015. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!