Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka hogy késik?...

Mi lehet az oka hogy késik? Fogamzásgátlót szedek

Figyelt kérdés
Vasárnap kellet volna hogy megjöjjön, és éreztem is a szokásos alhasi fájdalmakat. Már a késő menstruáció napja előtt úgy 3 nappal elkezdtek fájni a mellbimbóim. De úgy eléggé. Még mindig fáj, de nem annyira. A fogamzásgátlót évek óta szedem, mindig odafigyelek, nem hagyok ki. Emellett nem stresszelek, és mindig vasárnap este vagy hétfő reggel jön meg. Kedd reggel van és semmi. Ötletek?

2016. máj. 3. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami megzavarhatta mégis a szervezeted. Ha terhességre gyanakszol, csinálj egy tesztet, és kiderül, mi a helyzet, de szerintem inkább valami más lesz ez, pl. Ciszta. Keresd fel a nőgyógyászod!
2016. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció csak megvonásos vérzés! Nálam kétszer fordult elő,hogy nem jelentkezett a vérzés,de én mindkétszer elmentem orvoshoz,nem talált semmi gond,nem tudni mért történt,azt mondta ez előfordul. Viszont nekem azt javasolta(az én gyógyszeremnél),hogy abba kell hagyni és majd ha megjön a vérzés ,a vérzés első napján kell elkezdeni szedni, nekem teljesen kimaradt egy hónap!
2016. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!