Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek és az...

Kate87 kérdése:

Fogamzásgátlót szedek és az utolsó gyógyszert pénteken vettem be! Együtt voltunk a párommal vasárnap, kedden pedig megjött! Viszont sokkal kevesebb volt és csak 2 napig tartott, szinte alig volt mensim! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Pár napja érzem hogy fájdogál a hasam alja, ami nálam nagyon ritka!

Szombaton kellett volna elkezdenem a következő havit, de nem mertem bevenni, hogy ha esetleg összejött a baba, ne ártsak neki!



2016. ápr. 17. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló sem 100%os.Ha úgy érzed csinálj tesztet.Legalább megnyugszol.
2016. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borzasztóan ostoba dolog volt nem elkezdeni szedni szombattól. Gyakorlatilag kizárt, hogy terhes lennél, nem értem, ennyiből hogy merült fel benned.
2016. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk először nem ártana tájékozódni, aztán szedni valamit. A foggátló alatt megvonásos vérzés van, ami mint a neve is mutatja, kevesebb, jelentősen kevesebb ráadásul, mint akkor, amikor valaki nem szed gyógyszert.

Esküszöm IQ-teszthez kötném a bogyót, nem lenne ennyi idióta kérdés.

Az meg gáz, hogy nem kezdted el a következőt, perpill nem vagy védett, tehát gumi nélkül NE szexelj, mert akkor viszont terhes leszel.

2016. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinalj tesztet, noverem 2gyermeke gyogyszer mellett jott ossze... :)
2016. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nővéred rendesen szedte?Úgy értem minden szemet pontosan bevett?
2016. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nővéred rendesen szedte? Úgy értem minden szemet pontosan?
2016. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik gyereknel gyogyszervaltaskor csuszott be .. a masiknal semmi nem volt rendesen szedte..
2016. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
úristen, akkor félhetek, mert mostanában elég rendszertelenul szedtem, de nem szándékosan, a koltozés miatt van hogy elfelejtem a megadott idoben bevenni, kb ket-harom orával utána jut eszembe... akkor ezek szerint aggódhatok
2016. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!