Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? A mehszajamon .

Mi lehet ez? A mehszajamon .

Figyelt kérdés
Tudom valaki elítéli azt hogy ha valaki méhszáj vizsgálattal szeretnék teherbe esni de nem tudom nekem mi bajom lehet két hónapja körülbelül megpróbáltam ezt elvégezni így éreztem milyen belülről a testem és most a hónapba megint megnéztem a méhszájam a kúria és a méhszájam szélén egy fél lencse nagyságú kemény görcs van olvastam nagyon sok mindent valahol azt írták hogy az norbath tüsző lehet. Orvoshoz majd megyek de nem tudom mi lehet ez. Nem minden nap végeztem ilyen ön vizsgálatot csak havi 2-3 alkalommal. Most nagyon megijedtem nem tudom mi ez. Ha valakinek volt már ilyen az írjon. Aki csak kötözködni szeretne az inkább ne irjon. Köszönöm. Szép napot mindenkinek!

2016. máj. 4. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

bár én soha nem "vizsgáltam magam", de azért azzal tisztában vagyok, hogy a méhszájon van egy kis pukli, jól írod amúgy, lencse nagyságú.


mondjuk nem értem mit szeretnél megállapítani a méhszájad tapogatásával, ha azt se tudod mit kéne érezned, ennek semmi értelme.

2016. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Menj orvoshoz azert orvos mert o ert ehhez... es tanulta.

Nem ajanlatos amit csinalsz.es nem hulyesegbol van elitelve.:)

Korai terhesseget meg majd ne is hidd h kitapontasz.mert 5-6 hetig meg az orvos sem tudja kitapintanI.

Tenyleg menj orvoshoz ilyenekkel. Csak artasz mint segitesz. Minden jot kivanok szivbol!!:)

2016. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!