Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok, ez a...

30 hetes kismama vagyok, ez a második terhességem. A 26. héttől c2111 az értékem. A baba nagyon lent, közvetlenül a méhszájamon fekszik, nagyon nyomja, és emiatt rövidült a méhnyakam és nyílt ki a méhszájam. Van valaki, akinek volt ilyen problémája?

Figyelt kérdés

Amióta kiderült, folyamatosan fekszem, megemelt ágyvéggel, csak a fürdőszobába megyek ki, de minden felállásnál érzem, hogy nagyon nyom és húz lefelé.

Úgy tudom, hogy a harmadik trimeszterben azért fordul be fejvégű fekvésbe a baba, mert a feje a legnehezebb, és a gravitáció húzza lefelé. Ebben az esetben, hogy én állandóan fekszem, ráadásul a lábamnál megemelt ágyvéggel, be tud fordulni a babám?

Válaszotokat előre is köszönöm.


2013. okt. 7. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

persze, hogy be tud majd fordulni, de még bőven ráér

még vajúdás alatt is megfordulhat, mert azért a gravitáció nem mágneses erősségű :-)

vigyázz magatokra!

2013. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!