Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovulációs teszt már...

Ez az ovulációs teszt már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 4. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez meg nem sajnos.
2016. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( Pedig ez volt eddig a legerősebb ovuteszt, amit produkálni tudtam... Már a 16. napon vagyok.
2016. máj. 4. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor pozitív. Nekem soha nem volt egyforma még a 2 csík... mégis van ovum! Hőm is és az orvos is ezt bizonyitotta.. :)
2016. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem egyforma akkor nincs ovu. Ez a termeszet torvenye sajnos. Ilyen a pozitiv ovu teszt. [link]

Ha halvanyabb akkor sajnos az negativ. De le is van irva mindenhova. Ha nem hiszed el esteleg akkor kerdezz meg egy szakorvost. Es hiaba nagyon pozitiv egy teszt sajnos az sem biztos hogy az ovulacio bekovetkezik vagys az hogy kilokodik a petesejt. A teszt csak azt mutatja hogy van PÉ. Ha halvanyabb akkor erolkodik de nincs peteeres sem. Sajnos ez a valo igazsag.... 2 eve szemvedek ezzel sajnos. Meg sem jon a baba hiaba nezem az ovum.

2016. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ez sajna tényleg nem pozitív. Nekem ilyenek szoktak lenni :


[link]

2016. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!