Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem az lenne a problémám...

Gabriellllaaaaaaaa kérdése:

Nekem az lenne a problémám hogy már 12napja késik. Hányingerem szokot lenni de nagyon ritka. alhasi enyhe fájdalmas görcseim vannak, neha meg is van keményedve de nem állando. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
olt màr valaki ilyen helyzetben?jövö hétre kaptam idöpontott nögyogyászatra.a melleim vörösek,kék eresek és annyira még vannak duzzadva hogy a melltartom már nem is jó. Ma reggel csinàltam tesztet de sajnos negatív. Szerintetek mi lehet ez?

#kék #vörös #mellduzzanat #mellek. Teszt #negatív. Fáradékonyság
2016. máj. 5. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ciszta vagy gyulladás :/
2016. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted baba nem is lehet? 😢
2016. máj. 5. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért csinálj még 1-2 tesztet ha biztosra akarsz menni.
2016. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Baba akkor lehet ha spontán peteérésbol menzesz elott par nappal teherbe estel

Alacsony az esélye de nem kizárt

:/

2016. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem késes után 10 nappal mutatott halvány pozitívat a teszt :) előző voltam*
2016. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idő után a tesztnek már mutatnia kéne.....

Csinálj mégegyet ha az megnyugtat de nem hiszem hogy ez baba lenne :(

Mikor én késés után 1 nappal csináltam meg tesztet az egyértelmű pozitív volt már.

2016. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam az oviban szülőin és epp az egyik anyuka újságolta hogy február 10én volt meg neki utoljára és csak húsvétkor március 27én lett pozitív a tesztje! Addig mind negatív volt! Kedden megy a 12 hetes uhra. Szóval előfordulhat hogy később volt peteérés. Neki is mondta a doki hogy kisebb legalább 1 héttel a baba szoval tuti hogy a ciklus végén fogant. A clearblue teszt is 3-4hetes terhessséget mutatott neki mikor már majdnem 7-8hetes lett volna mensi szerint. Ne add fel! Csinálj másik tesztet!
2016. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!