Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban nem volt...

Ebben a hónapban nem volt ovum, igaz? (Kép)

Figyelt kérdés

Túl vagyok a ciklus közepén és ilyenek voltak az ovu tesztjeim. 30as érzékenységű one step teszt.


[link]


2016. máj. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hőmérőzöl esetleg?


Nekem az ovulációs teszt sosem mutatott pozitívat, de a hőmérőzéssel mindig ki tudom mutatni, hogy mikor volt :) Nehéz elkapni az LH-csúcsot, akár pár óra alatt lezajlódhat, amikor éppen nem teszteltél, vagy túl híg a vizelet stb.

2016. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem höméröztem, de jövö hónapban fogok :(
2016. máj. 5. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg szerintem legközelebb 10-es érzékenységűt rendelj, mert lehet hogy alapban alacsonyabb az LH szinted, és egy 30-as nem igazán mutatja ki ahogy kell.
2016. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is nagyon ajánlom a homerozest nekem a tesztek nem váltak be mindig :) néha hibásak vagy nem mutatják ki jól es a hó az nem téved :)
2016. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mérni fogom jövö hónaptól, le is töltöttem a telefonomra egy alkalmazást. Most már nincs értelme elkezdeni a hömérözést ugye?
2016. máj. 5. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tudhatod. Én is nagy szorgalommal ovuteszteltem, pár nappal az középidő előtt kezdtem. Szabályos ciklusaim voltak, mindig 14. napon volt az ovum. Fél évig nem estem terherbe. Egyik hónapban az ovuteszt nem mutatott ovut. El is keseredtem, hogy ennek a hónapnak is annyi.

Később kiderült, hogy a hó elején, közvetlen menzi utáni napon estem teherbe. :)

26 hkm

2016. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolso! Enis eleg gagyi idopontot fogtam ki aznap estem teherbe mikor megszokott jonni.:) ketsegbe voltam esve h ket hete kesik es negativ. Aztan idopontot kertem ra par napra kaptam. Aznap reggel a doki csinalt tesztet ami halvany pozitiv lett.

Mondtam neki h kozepidoben voltunk egyutt aztan azelott meg aznap amikor megszokott jonni mert maskor nem tudtunk. Igy kiderult a turpissag.:) :) meghogy nem leteznek csodák!!!

Kerdezo barmikor elkezdheted :) :):)

2016. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!