Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség művi befejezése...

Terhesség művi befejezése után 3 héttel peteérés lenne? Ilyen korán? Másnak is így volt?

Figyelt kérdés
Most hőt nem mérek, de egyértelmű ovu fájdalmam van, és két napja bő nyúlós nyák kíséri. Ezek szerint ilyen hamar lehet pé?
2016. máj. 6. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem már két héttel utána volt.
2016. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen hamar. Nrkem a 12. heten volt es homerozni kezdtem a mutetet koveto naptol, azt vettem a ciklusom elso napjanak. A 16. napon volt is peteeresem ovuteszt es hogorbe alapjan is, viszont a lutealis fazisom hosszabb lett, mint szokott lenni (13 napos alapban, akkor meg 16 nap lett, bar mar 13. naptol barnaztam, amit maskor meg nem szoktam.) szoval nem mondom, hogy normalis cuklus volt a mutet utani, de peteeresem nekem is volt nagyon hamar.
2016. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!