Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam tegnap előttegy 10...

Csináltam tegnap előttegy 10 és walentin tesztet, nagyon nagyon nagyon halványan pozitív lett ma reggel csináltam egy 25 ös x-epilt s negatív lett! Folyamatosan azt érzem mintha meg akarna jönni volt vki ílyen szituban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie? Ha még csak mostanában, akkor legyél türelemmel még bármi lehet. Az x-epil amúgy a 25-ös tesztek közt az egyik legkevésbé érzékenyebb.
2016. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező hànyadik dpon jársz?Tudsz felrakni kèpet a Valentin tesztről?Az x epill 25 teszt a Valentin sokkal èrzèkenyebb,nyilvàn az x epillen ezért nem làttàl semmit.
2016. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam kèpet de annyira halván, h kèpen nm is látszódik. Kèt hèt múlva kell mensiznem, mensiztem 2 hete de nem vèr volt csak mint a szurok, aztán barnáztam. Voltam dokinál de uhn nem látszódik mèg semmi..
2016. máj. 6. 10:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel 10-es teszten is csak nagyon-nagyon halvány csíkod volt, így két nappal később a 25-ös simán lehet még negatív.

A hcg szint kétnaponta duplázódik kb, ezért ha az első tesztednél még csak épphogy elérted a kimutatható értéket, mondjuk (mértékegységet nem írok) volt a vizeleted hcg szintje 11, akkor az két nap múlva kb 22-re emelkedik, amit a 25-ös teszt még nem mutat ki.

Vagy csinálj még egy 10-es tesztet, vagy várj még két napot és akkor ismételd meg a 25-öst.

2016. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja ès csak másfèl- kèt nap volt az a bizonyos "mensi"
2016. máj. 6. 10:11
 6/6 Rhea83 ***** válasza:
Szia! Na végül is mi lett ? Van baba?
2016. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!