Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek vmi véleménye...

Van valakinek vmi véleménye az E-vitaminról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
én 5 sikertelen hónap után egyszerre kezdtem el szedni a palástfű teával és a cickafarkkal. még abban a hónapban terhes lettem, pedig csak egyszer voltunk az érintett ciklusban együtt. Szóval én ajánlom, egyébként ártani nem árt, apuka is nyugodtan beszedhet néha néha egy egy darabot, sok mindenre jó.
2016. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj ez nagyon jó :) köszönöm szèpen valaszod :)
2016. máj. 6. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Àltalànos termékenységet fokozó vitamin, apukajelölt is szedheti, erősìti a kislegényeket.

Én is szedtem, cickafark-palàstfű teàk mellett, baba is lett belőle. Bizonyos kutatàsok szerint terhesség alatt szedve viszont a babànàl szìvproblémàkat okozhat.

2016. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3 sikertelen hónap után kezdtem el szedni, és az első hónapban megfogant a babánk. (bár sajnos elveszítettük, de ez nem ezen múlt)
2016. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
10 hónap próbálkozás után kezdtem el szedni a párommal együtt, de még nem sikerült.Ne fűzz hozzá nagy reményeket.
2016. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4 eske sajnalom :( köszönöm szépen a válaszokat aranyosak vagytok :) nem füzök reményt de azért bizni bizok benne :)
2016. máj. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!