Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki tobb mint 9...

Van itt olyan aki tobb mint 9 honap sikertelen probalkozas utan spontan teherbeesett?

Figyelt kérdés

Nekunk ez lesz a 9. honapunk es nagyon el vagyok keseredve, hogyha eddig nem sikerult akkor mar egyre kisebb az eselye hogy ezutan fog.

Esetleges pozitiv peldakat szivesen olvasnek. :)

Koszonom!


2016. máj. 6. 16:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont 9 hónap elteltével lenne egyre kisebb az esélye a teherbeesésednek?
2016. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

29 évesen 5 hó alatt

38 évesen mâsfél év alatt...

Szoval ne add fel!

2016. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem pont 2 év, a kolléganőknek kb 1 év. Egészséges pároknak kb 80 százalék az esély 1 év alatt. Hőmérőzés és az e vitamin segített. Nem hiszem hogy 9hónap után egyre kissebb az esély
2016. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam, 9 honapot csak azert iratm mert en eppen itt tartok, nem tartom valasztovonalnak. Ugy ertettem, hogyha minden rendben lenne akkor mar valoszinuleg teherbee estem volna eddig. De megis kivancsi voltam, hogy mennyire jellemzo masoknal hogy hosszabb ido utan (ami nalam a 9 honap) megis sikerul.

Voltam orvosnal ket honapja, de azt mondta hogy csak egy ev probalkozas utan menjek vissza.


Koszonom szepen az eddigi valaszokat!

2016. máj. 6. 17:10
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is így gondoltam, már fel voltam készülve, hogy 1 év után nekiesünk a kivizsgálásoknak... 10. hónapban sikerült, most 3 hetes és épp leordítja a hajamat a fejemről :D :D
2016. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Természetes úton, 5 évet vártunk a babára ne kesered el. 27hkm
2016. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
1. Babanal 8 honap, 2. babanal 9 honap telt el mire teherbe estem.Unokatesomek 2 evet vartak a babara.Ne izgulj!!
2016. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekünk a nagyobbak elsőre megfogantak, a mostani terhességemre pedig egy évet vártunk.
2016. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia mi kereken 10 hónapot vártunk tegnap és ma csináltam tesztet 4 db tesztem is pozitív lett
2016. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

De jo, hogy irtatok, koszonom a biztatast!

Utolso, Neked pedig gratulalok, konnyu babavarast!

2016. máj. 6. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!