Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5Hetes 5napos terhesnek kéne...

Ninike20 kérdése:

5Hetes 5napos terhesnek kéne lenem az utolso menstruáciohoz képest de a doki nem lat semmit?

Figyelt kérdés
Március 27-én volt az utolso menstruaciom 30-31 napos ciklusaim vannak.4 pozitiv tesztem van doki nem latott tegnap meg semmi felirta a duphaston gyogyszert napi 2db-ot kell bevennem. Azt mondta h terhesseget nem lát felirja ezt a gyogyszert h meghozza a vérzést szedjem be és ha nem jönne meg mégse menjek vissza és megnéz és ha mégis baba van akkor se aggodjak mert ez a gyogyszer állitolag ha baba van akkor erősiti ha nincs meghozza a vérzést. De a tesztek szépen erösödnek hogy hogy nem látott még semmit?
2016. máj. 6. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a duphastont tudtommal a terhesség megtartására szokták adni, nem a vérzés meghozására. amúgy meg lehet hogy később fogant, egy hét múlva még láthat valamit simán.
2016. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon későn látták a kicsit, voltam már majdnem 7 hetes.
2016. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem inszeminációm volt, tehát pontosan tudtam a fogantatás napját, mégsem látott a doki terhességet még 6 hét +4 nap után. Aztán csak ott volt a baba. Inszeminációkor rögtön duphastont kell szedni, mely segít megtartani a terhességet. Szedd be nyugodtan, ott van a baba hidd el. Nekem április 4-én volt az utolsó menstruációm, április 15-én inszemináció, és május 20-i ultrahangon látszott először, hogy van baba.
2016. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

A tesztjeim ilyenek.

Bizom benne h még kicsi és azért nem látszik

2016. máj. 6. 21:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Szépek a tesztek, ott van az a baba. Keress màsik orvost, ilyenkor már valami terhességre utaló jelet látnia kellene ( megvastagodott nyálkahártya, petezsák..)Elmehetsz vérvételre is az is megnyugtathat. Uh-val nézte? Sztk rendelésen voltál?
2016. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen sztk-s rendelesen voltam es huvelyi uh-val nezet meg
2016. máj. 6. 21:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem csodálkozok azon amit s doki mondott. Javaslom a másik dokit akinek esetleg van egy jobb (3-4-5D) Uh gépe.
2016. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, felesleges máshova elmenned és stresszelned magad. 7 helyre mentem el, sehol nem láttak semmit, sőt a nyálkahártyám is vékony volt. Annyit értem el, hogy beutaltak kórházba, hohx jaj istenem méhen kívüli terhes, mert már látszania kéne. Mondom, inszemináció volt, pontosan tudták, mennyi idős terhes vagyok. Minden nap néztek uh-val, és csak később látszott. Ne stresszelj, ott van az a baba. Tényleg engem is csak paráztattak, hogy azért nem látszik, mert elvetélt, mert méhen kívüli... sírtam, stresszeltem, hogy most sem jött össze, és most itt szuszog mellettem a kis 4 hónaposom. Nyugodj meg és Gratulálok!
2016. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Beszedem a gyogyszert és visszamegyek remélem már látni fogja. Csak tavaly már volt egy vetélés és félek.
2016. máj. 6. 22:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt ugye mondta a dokid, hogyha duphastont szedsz nem hagyhatod abba amíg nem teljesen kizárt a terhesség, mert az abbahagyása vetélést okozhat?
2016. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!