Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek előfordult-e, hogy...

Veletek előfordult-e, hogy azt mondta a doki, hogy az utolsó menstruációhoz viszonyítva a terhességed 2 héttel kisebb, mint kellene?

Figyelt kérdés
Az enyém elvileg 8 hetes helyett csak 6 és még nem látszik szívhang, csak valami pulzálás. Ez bajt jelenthet? A petezsák 21x25mm-es. Annyit mondott a doki, hogy menjek vissza 10 nap múlva, mert vagy később fogant a baba, vagy elhalt a terhességem...:(
2010. ápr. 5. 11:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha már van pulzálás akkor az jó, nem? remélem. amúgy nem tudsz mit tenni, várj. és ne idegeskedj. a kis magzatok napról napra olyan sokat fejlődnek :D
2010. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Igen, sajnos mást nem tudok tenni, csak várni...Nem könnyű, próbálok nyugodt maradni!
2010. ápr. 5. 12:00
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is így van, csak nekem 1 héttel fiatalabb a baba mint kellene. Később volt a fogantatás. Nem feltétlen jelent ez bajt:) ha már pulzálást látott, akkor előbb utóbb csak lesz szívhang is:) Ne idegeskedj és pihengess:) 27 hetes kismami
2010. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Már csak csütörtökig kell kibírnom:)!
2010. ápr. 5. 12:46
 5/21 anonim ***** válasza:
Majdnem 6 hetesen 4.5 hetesnek felelt meg a baba, illetve a petezsákja ha jól emlékszem. A pulzálás szuper dolog, hangja még ugyan nincs, de beindult a kis szíve. :)
2010. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok. Jan.29-én volt meg utoljára, és pénteken mégis csak 8 hetes leszek.

Annyira nem parázok, a fiammal is visszaminősítettek 8-ról-6 hétre, egészséges örökmozgó kis manó lett:)

2010. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nekem február 1-én volt meg utoljára és 2 hete csütörtökön azt mondta a doki, hogy 8 hetes helyett csak 6 hetes. Most csütörtökön derül ki minden, amikor visszamegyek hozzá.

Voltam a múlt héten egy másik dokinál, Ő mondta, hogy az is előfordulhat, hogy elhalt...De már csütörtökig csak kibírom valahogy:)! Köszönöm a válaszokat!!!

2010. ápr. 6. 06:57
 8/21 anonim ***** válasza:

21:25-ös vagyok!

Gondolok ma Rátok! Remélem minden ok.Írj majd mi volt!

Én csak egy hét múlva megyek"örökkévalóság" :(

2010. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Szia! Édes vagy, hogy így gondolsz ránk:)! Szóval tegnap este voltam a dokinál. Háát, túl sokat nem tudott mondani. Azt mondta, hogy a magzat nőtt, 11mm-es és most 7 hetesnek mérte a gép. 2hete 6 hetes volt. Szívhangot nem látott.

Vagy az van, hogy nagyon keveset nőtt, vagy a 2 hete volt nagyobb, mint kellene, vagy elhalt(bár ezt nem mondta ki, csak utalt rá)... Már semmit nem értek. A lényeg, hogy vasárnap behívott a MÁV kórházba, hogy ott, egy nagyobb ultrahang géppel már pontosan meg tudja mondani, hogy él-e, vagy sem...Addig izgulhatok megint.... Amúgy nem is én lennék, ha valami egyszerűen alakulna az életemben:)!

Szóval halasztódott minden vasárnapra.

Veled remélem nem lesz ilyen tortúra, hanem minden rendben lesz!

2010. ápr. 9. 06:44
 10/21 anonim ***** válasza:

Az én dokim(dr.Gulyás István) is a Máv-ban rendel:)

Jajj mikor lesz már csütörtök...

Örülök nektek!

Remélem velünk is minden rendben lesz!

2010. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!