Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a bajom és mit...

Mi lehet a bajom és mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Férjemmel hétfön kezdtünk el óvszer nélkül szexelni, mert gyereket szeretnék. Eddig mindig csak óvszerrel voltunk együtt. Tegnap már éreztem, hogy fáj a hasam a méhem környékén és nagyon melegnek is érzem, zavar ha melegíti a ruha. Gondolom ez nem egy esetleges megtermékenyülés miatt van, hanem esetleg valami fertőzés lehet. Cickafark teát nem javasolják ovu után. Tudtok valamilyen itthoni gyógymódot? Esetleg valakinek volt hasonló panasza? Köszönöm!

2016. máj. 7. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinnem h terhesseghez kapcsolodik.:/ mivel hetfo az 6napja volt. Es a beagyazodas 10-14nap.. termekeny idoszakban voltal?

Az kb 11-16.ciklusnap mindenkinek eltero kicsit. Igy eleg nehez megmondani.

Megtermekenyulest aktustol szamitva ket het mulva mutatja ki a teszt is, vagy tobb es tunetek is csak utana johetnek.:)

2016. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, termékeny időszakban voltam és tudom, hogy ilyen korán nincs semmi tünet. Inkább valami gyógymód kellene, amitől jobban leszek. Fertőzés lehet, de furcsa, hogy a méhemben érzem és hüvelyviszketés, ilyesmi egyenlőre nincs.
2016. máj. 7. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

En ciciafark teát iszok

Mézzel es rendes Citrommal vagy simán magában ízesítésű nélkül

2016. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fertőzésre gyanakszol, esetleg menj orvoshoz, mielőtt nekilátok a gyerekgyártásnak....
2016. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fertőzés a gyerekgyártástól alakult ki, a cickafark neken is bevált tea, de vetélést okozhat, így nem merném megkockáztatni.
2016. máj. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!