Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valami bajom, vagy ez...

Van valami bajom, vagy ez normális? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy pár éve (fölleg mostanában (2014-15)) kicsit megváltoztam. Nem vagyok az a beszédes tipús, tehát ha az emberek nem jönnek oda hozzám akkor nem szólítom meg őket. Csak a barátaimmal érzem magam 'biztonságban, kényelmesen' a többi osztálytársammal nem. Régen magamat okoltam emiatt, da most másokat ítélek el magamban. És szinte mindennapos programmá vált, hogy azt aki 'fájdalmat' okozott (kicsúfolt, jobb eredményt ért el, vagy csak nem szimpatikus) este magamban kegyetlen módon megölöm... sőt a gyilkolás témája is foglalkoztat... és olyankor jó érzés, de ha a szüleimmel vagyok és eszembe jut, szégyellem magam és nem merem elmondani senkinek. Viszont néha azt is akarom, hogy az osztálytársaim féljenek tőllem és jobb akarok nálluk lenni. Vagyis úgy is érzem, hogy jobb vagyok nálluk... Mit csináljak? Ti is szoktatok ilyeneket gondolni? Vagy ez csak a kamaszkor? 15/l

2015. aug. 27. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Kamaszkor.
2015. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eznemlényeges ***** válasza:
Én is ilyen vagyok(15/f), kb. teljesen. 2 féle tini van: aki bulizni jár, iszik, cigizik stb.(csak általánosítok), és vannak a csendesek. Én is a csendesek közé tartozom, gyűjtöm a késeket, és rengeteg módon tudom hogy kell megkínozni/ megölni egy embert. Pontosan tudom hol vannak az erek stb. Ezt nem sokan értik meg(csendesek között is csak páran vagyunk), és ezért furcsán néznek ránk ha ez kiderül. Szóval tarsd titokba/ ha jobban megismertél valakit mond ell neki. És hogyan ismerhetnél meg valakit? Próbálj találni egy csendesebb srácot, menny oda hozzá, köszönj, és pl.: kérdezd meg hogy van, mi a kedvenc színe és bármit ami eszedbe jut(95% hogy nem fog hazudni). És igen ez kamaszkorra jellemző néhány embernél. És igen ez is velejárója, hogy aki szekál, bánt gondolatban megölöd/megkínzod. pl. én táborba találkoztam egy ilyen lánnyal, és nagyon jól eltudtunk beszélgetni, 3-4 nap után felhoztam ezt a témát, és nem zavarta, sőt még kíváncsi is volt. Na ennyi elég lesz, sok sikert a barátkozáshoz ;)
2015. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. aug. 27. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincsen semmilyen bajod. Én szeretem a csendes típusú embereket, jobban mint a nagyszájú IQ-harcosokat. Te ilyen jellemű, személyiségű személy vagy. Én is szoktam magamban gyilkolászni, ki nem tette meg életében?

Mit csinálj? Ezzel semmit. Valósítsd meg a céljaidat és élj minél boldogabb életet.

2015. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én meg gta-ban a karakterekre ráképzelem az oszt. társaim arcát XD Ha már nagyon idegesítenek levezetem a feszkót gta-n vagy mta-n XD
2015. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt is kipróbálom :D
2015. aug. 28. 21:24
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi gond veled, aki bántott azt reflex szerűen nem kedveled és akár fantáziálhatsz olyanról, hogy kinyirod, viszont ne aggódj sok ember, sok helyzetben gondol ilyenekre.:)
2015. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!