Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülbelül a 20 napon járhatok...

Körülbelül a 20 napon járhatok, átlag 30 naposak a ciklusaim. Tegnap kezdődött az az érzés, mintha egy kisebb tégla került volna a hasamba, és lefelé húzza, de nagyon. Nem szúrkálás, nehezék. Merjek hinni, vagy már megint becsap a szervezetem?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálkozunk, és most először érzékenyek a mellbimbóim. Szerintetek?
2008. szept. 24. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nehéz lenne ezt megmondani, hogy miért érzed ezt, és nem is akarlak esetleg hamis illúziókba ringatni! Mivel kb a 20. nap környékén fejeződik be a beágyazódás kb, nem kizárt, hogy sikerült! Én sem éreztem semmi különöset, amikor sikerült, nekem is érzékeny volt a mellem, sok folyásom volt, és néha fájdogált a pocim, amit én akkor mensinek gondoltam. Nekem 30-32 napos ciklusaim voltak és már a 25. nap nagyon halványan pozitív volt a tesztem! Mondjuk ezen én is elcsodálkoztam...De mensi előtt pár nappal elvileg már lehet tesztelni, noha biztos eredményt nem biztos, hogy kapsz! Várj türelemmel! És pihizz, ha úgy érzed fáradtabb vagy!
2008. szept. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Ha valaki érzett már ilyet, az írjon. Köszönöm előre is.
2008. szept. 24. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Remélem még elolvasod...nemem is ilyen érzésem van pár napja:)Fel vagyok puffadva,és ha be akarom húzni a hasam akkor olyan mintha meg lenne duzzadva a méhem....a cicim is hasonlókat produkál(dúzzadt)...én 19-re nem várnám.Bár nem tudom mennyi esélyem van az újjab babára(van egy 2 éves fiam),mert mensielső napjától a 11-ik napig folyamatosan együtt voltunk.Bár a fiam mensi után közvetlenűl fogant...

Ha elolvasnád kiváncsi lennék a vélaményedre!!!

Neked nagyon drukkolok,sok sikert:)

2008. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!