Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a legjobb terhességi...

Melyek a legjobb terhességi teszt márkák?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Gabrielre szavazok. De tulajdonképp azt gondolom, hogy ha terhes valaki, akkor mind kimutatja, ha nem, akkor egyik sem.

Még a facelle is elég érzékeny és megbízható.

2016. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha elég idő eltelt akkor szintet bármelyik kimutatja ha babát vársz. Nekem a Facelle mind két fajta tesztje rögtön pozitív lett. Tegnap voltam dokinál. Ma már 5+5 hetes terhes vagyok ;)
2016. máj. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az 1400 ft-os Pregnancy ugyanazt mutatta mint az 50 ftos vateras one step teszt csik ;) teljesen mindegy a marka ha kibirod varni a nem.vart napjat :)
2016. máj. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt tudja mindegyik, függetlenűl attól, hogy van-e csillivilli műanyag burkolata.
2016. máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossmann-facelle! Egyértelmű! Sokkal hamarabb mutatja mint a többi! Nekem a gabriel full halvány volt mikor a facelle erős! A legjobb teszt, és olcsó is! Ha rám hallgatsz ilyet veszel! :D
2016. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hol lehet még kapni facella tesztet a rossmannon kívül?
2016. máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon is várt menstruációról van szó. :D Köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 11. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-os rossmannon kívül sehol, mert sajátmárkás terméke, de szerintem a weboldaláról lehetne rendelni.
2016. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!