Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb terhességi...

Melyik a legjobb terhességi teszt? Olyan sokan írjátok a One Step-ről, hogy nem annyira megbízható, kérlek ajánljatok valami igazán jót.

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam pár százat életemben, ezért elég tapasztalattal mondom: tök mindegy! Ha terhes vagy, előbb-utóbb mind mutatja, ha nem, akkor meg bűvölheted, ahogy akarod. Nem típustól függ. Mind nagyon szépen adja a két csíkot, ha van mit mutatni. Én vaterán vettem végül egy nagy adaggal jó olcsón, hogy ne dobáljak ki feleslegesen ezreket az ablakon,és ne sajnáljak tesztelni.
2014. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat engem mar pluszos Clearblue (nem a digitalis) atvagott egy kicsit halvanyabb, de jol kivehetö, szabad szemmel is azonnal lathato maosdik vonallal, igy en azt nem ajanlom.


Az X-epil eddig mindig azt mutatta, ami volt. A tesztcsikos valtozata annak nem olyan veszesen draga, es megbizhato teszt.

2014. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
itt a forumon sok a bizonytalan kerdes au x-epiles eredmenyekkel, én azt nem ajánlom. nekem a Pregnancyt ajanlottak a patikaba, kétszer volt rá szükségem, mindkétszer határozott igen/nemet mutatott. a drogerias tesztek lehez hogy olcsobbak (ez 1000 ft) de tobbet is kell csinalni veluk merz altalaban nem egyertelmu az eredmeny
2014. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az one stpet-et, gabrielt, x epilt, mindegyik valósat mutatott, ha nem voltam terhes akkor egyértelmű negatívot, ha terhes voltam akkor pozitívat.
2014. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én x-epillel teszteltem. Mindkét terhességem a nemvàrt napján kimutatta. De teljesen igaz van az elsőnek!
2014. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy,ès kivárod a kimaradt vérzés napját,akkor szerintem bármelyik teszt mutatja már!

Nekem az xepil 3 gyermekemet mutatta határozottan,nem várt verzes utani elso napon.

Ha később fogant akkor persze elképzelhető,hogy később mutatja ki.

2014. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam már rengeteg félét, ha terehes vagy, akkor előbb-utóbb mind kimutatja. Nekem a netről vett teszten vándorló csíkjaim voltak, 5 percig látszott a 2. csík, utána elvándorolt. az egész rendelt csomag hibás volt. Nagyon mérges lettem, mert reményt adott, utána semmi. Nem is rendeltem többet. Én a végén az X-epilt vettem, nem a kazisat, a csíkot. Szerintem megbízható, nem drága és szinte bármelyik nagyobb áruházban, drogériában beszerezhető. Felesleges több ezer forintot tesztekre költeni, sajnos nem attól lesz pozitív, minél többet tesztelsz. Hidd el, tapasztalatból beszélek. Mindkét inszeminációm után elteszteltem vagy 10000 ft-ot. Sajnos feleslegesen. A lombik után már olcsóbb tesztet vettem és csak 3-mat csináltam. 34 hetes km:-)
2014. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 29. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!