Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhatnak ezek a jelek?

Mire utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés

Hali.

Régóta próbálkozunk párommal a babán. Első honapom volt h reménykedtem, nem várt előtt 1 hettel volt egy torlesnyi barna verzesem és 1-2 csepp rózsaszín de ennyi, majd egésznapos alhasi feszules, szurka.

Nem várt napján mindjárt megjön érzés, gorcs minden ami kell, 4 napig tartott ez az érzés de semmi, a teszt negatív ekkor krémes fehér folyasom volt.

Most késik 2 hete és ismet elkezdtem puffadni, volt 2 napja egy pár percig tartó gorcsom és tojásfehérjés folyasom azóta, de nem jott meg, azóta is van egy enyhe feszüles, tompa huzodas.

Várjam a napokban? Vagy másra utal?

Sajnos 1 hét múlva megyek nőgyógyászhoz, külföldön vagyok jelenleg.

Nagyon koszonom a válaszokat :)



2016. máj. 11. 05:13
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Biztató jelek. Nekem múlt héten hétvégén lett pozitív a tesztem. Tegnap voltam dokinál 5+5 hetes vagyok ;) am hány naposak a ciklusaid? Pontosan megszokott jönni? Eddig sose késett? Én drukkolok. :)
2016. máj. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el dokihoz, nekem ciszta lett a do logbook :(

Remeljuk neked baba!:)

2016. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy perpill nincs nálam teszt az utolsót a tünetek előtt 2 nappal csináltam meg, a késés 12. napja körül de negatív volt :(

Régen rendszertelen menzeszem volt, de aztmondták nincs hormongond nincs bajom... Ezt 18 évesen mondták azóta 1 vérvételen voltam minden rendben volt, csak régóta kinn vagyok külföldön (most 24)

Mióta vettem progeszteron krémet be tudtam állítani 28-30 naposra a ciklust eztért is volt rossz, hogy megint "elkezdődik" a rendszertelenség? Vágy más? Rossz érzés mert már nagyon várnánk a babát :)

Köszi a válaszokat :)

2016. máj. 11. 08:41
 4/4 A kérdező kommentje:

csináltam egy lh tesztet csak az van itthon. Délelőtti pisiből úgy 4dl folyadék után ilyen erős pozitiv még nem volt, rendes vastag csík! (azért irom h mikor mert tudom, hogy este kevés folyadékkal kell csinálni) csak kiváncsi voltam!

Délután hozatok párommal baba tesztet majd megoldja hol talál itt :D

Remélem jóstesztnek foghatom fel, vagy ugye 2 hete és 3 napja kellett volna megjönni, akkor talán ez a következő ovu?

Szerintetek? :)

2016. máj. 11. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!